Rezultate te kerkimit per termin: +Arritjeve

Total: 4533
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.511Z

Rama: BE, kompromis mes arritjeve dhe ngërçit të brendshëm

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas lajmit se Bashkimi Europian ka vendosur që të shtyjë vendimin për dhënien e statusit kandidat për Shqipërinë. Në një mesazh në Twitter, Rama shkruan: BE: Kompromis mes arritjeve të Shqipërisë dhe ngërçit të brendshëm jashtë Shqipërisë. Vle

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.210Z

Statusi/ MPJ: Njohje e arritjeve të reformave ambicioze

Ministria e Punëve të Jashtme ka përshëndetur  vendimin e Këshillit të Çështjeve të Përgjithshme të Bashkimit Evropian për ti dhënë Shqipërisë statusin e vendit kandidat për anëtarësim në BE. MPJ e konsideron këtë vendim si një hap në realizimin e aspiratës evropiane të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.689Z

Tahiri: Progres-raporti, pasqyrë e arritjeve të policisë

Ministri i Brendshëm, Sajmir Tahiri në një deklaratë për mediat ditën e sotme  e ka cilësuar progres-raportin e KE për Shqipërinë një pasqyrë të arritjeve të policisë së shtetit, por edhe një axhendë për tu ndjekur e cila është adresuar nga ana e Ministrisë së Brendshme. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.510Z

Rama: BE, kompromis mes arritjeve dhe ngërçit të saj

Kryeministri Edi Rama e ka komentuar si një kompromis të Bashkimit Europian mes arritjeve të Shqipërisë dhe ngërçit të tij të brendshëm vendimin e Brukselit për të mos i dhënë statusin kandidat Shqipërisë.  Nëpërmjet Facebook-ut, Rama deklaroi: Kompromis mes arritjeve të Shqipër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.509Z

Prirje drejt skizofrenisë, transeksualitetit dhe arritjeve të mëdha?

A ekziston një lidhje midis të qenët mëngjarash dhe skizofrenisë dhe përse janë mëngjarashët më të prirur të arrijnë suksese Mëngjarashët Personat që përdorin dorën e majtë historikisht kanë pasur një jetë të vështirë, që prej detyrimit në shkollë që të shkruajnë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.392Z

Kushtrimi, sportist i talenteve të rralla dhe i arritjeve të mëdha

Kryeministri Berisha zhvillon homazhe në nderim të ish-basketbollistit Kushtrim Zaçe Kryeministri Sali Berisha zhvilloi dje homazhe në nderim të ish-basketbollistit Kushtrim Zaçe, i cili u nda dje nga jeta. Duke e vlerësuar atë si një nga yjet e basketbollit shqiptar në tërë historinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.774Z

Mësuesit shpërblime sipas arritjeve në punë

24/12/2008  Përveç 10000-lekëshit do të përfitojnë shtesë tjetër deri në vlerën e një page mujore Zyrtarisht nis sot shpërndarja, përfitojnë rreth 44 mijë mësues në të gjithë vendin Përfitues të shpërblimeve deri në vlerën e një page mujore, për këtë vit nuk d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama