Rezultate te kerkimit per termin: +Arsen +Beqiri

Total: 53
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.249Z

Arsen Beqiri i Shkumbinit, shënon golin e parë të sezonit 2006-2007

Futbollisti shkodran Arsen Beqiri, që luan për ngjyrat e Shkumbinit është autori i golit të parë të sezonit 2006-2007. Beqiri shënoi në minutën e 3-të të takimit Shkumbini-Flamurtari, që vazhdon të jetë 1-0 Golin e parë të sezonit të kaluar e shënoi lushnjari Viktor Gjyla në mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.251Z

Beqiri, rrjeta e pare bardhekalter

21 vjecari Arsen Beqiri, ne perballjen e se shtunes me Flamurtarin e Vlores, ka shenuar golin e pare me fanelen bardhekaltert. Ka qene goli me i shpejte i kampionatit, madje dhe i nje rendesie te vecante per skuadren peqinase, pasi i hapi rrugen fitores. Nuk mund te kishte nisje me te mire per shkod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.249Z

Java 1/ Flamurtari ul flamurin në Peqin

Shkumbini-Flamurtari 2-1 3' 1-0 Arsen Beqiri; 36' 1-1, Fjodor Xhafa; 74' 2-1, Daniel Ramazani * 44' Nexha godet nga pika e bardhë për Shkumbinin grushton portieri Billa Shkumbini i Vasil Bicit i "armatosur" me tre futbollistë shkodranë: Arsen Beqiri, Nevian Cani dhe Denis Zmijani bëri star

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.385Z

Vllaznia largon shtatë futbollistë

Vllaznia largoi përfundimisht shtatë lojtarë nga skuadra që mbylli sezonin e kaluar. Fituesja e Kupës së Shqipërisë dhe pjesëmarrëse në Kupën UEFA nuk do të ketë më shërbimet e futbollistëve me përvojë: Armir Grima, Suad Lici, Marenglen Kapaj, Ilir Dibra, Alban Jusufi dhe Arsen Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.249Z

Pjesët e para: Fitojnë Teuta e Kastrioti, Shkumbini-Flamurtari 1-1

Dinamo-Teuta 0-2 21' 0-1, Daniel Xhafaj 40' 0-2, Daniel Xhafaj Teuta ka mundur të fitojë pjesën e parë me Dinamon, kur sulmuesi vlonjat Daniel Xhafaj, lojtari që ka luajtur për ngjyrat e dy ekipeve ndëshkoi Dinamon në minutën e 21. Ish-sulmuesi i Ksamaksit sezonin e kaluar realizoi rik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.210Z

Vllaznia fiton 2-0 me Molnarin

Vllaznia ka fituar 2-0 miqësoren me Molnar të Tivarit. Takimi u luajt në Ulqin të Malit të Zi. Arsen Beqiri ka qenë autor i golit të parë të këtij takimi në minutën e 60-të, kurse te dytin e ka bere Albert Kaci në fund të ndeshjes.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.249Z

Statistikat e Javes I nga Albania-sport.com

Në katër takimet e para e para u shënaun 12 gola, 6 nga ekipet vendase dhe 6 nga ekipet mike. 11 futbollistë ishin autorë të 12 golave. * * * Ekipet vendase, në katër takimet e para arritën të marrin vetëm dy fitore: Shkumbini-Flamurtari 2-1 dhe Vllaznia-Luftetari 1-0, dhe një barazi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama