Rezultate te kerkimit per termin: +Arsen +Ferko

Meta: total 12 / total_found 12 / time 0.000 / keyword[0] arsen / docs[0] 1895 / hits[0] 2367 / keyword[1] ferko / docs[1] 211 / hits[1] 277 /
No Pic available
  • 2017-02-28

Arrestohet 37-vjeçari i dënuar me 13 vite burg për trafik të miturish

Policia e Fierit ka vënë në pranga një 37-vjeçar i cili akuzohet për trafikim të të miturve dhe faslifikim të pasaportave. Bëhet fjalë për Mikel (Arsen, Alberto) Ferko, 37 vjeç, banues në fshatin Qarr të Fierit i cili ishte shpallur në kërkim dhe ishte dënuar me 13 viete e 3 muaj b

No Pic available
  • 2017-02-28

Kapet trafikanti i fëmijëve, kishte ndërruar tre emra

Foto ilustruese Arrestohet nga Policia e Fierit trafikanti i fëmijëve të mitur. Në pranga ka rënë 37-vjeçari Mikel Ferko, banues në fshatin Qarr, Fier. Personi në fjalë  gjatë jetës së tij ka ndryshuar tre emra. Familja ia kishte vendosur emrin Arsen, por  pas disa vitesh ai e kishte

Fier, plagoset me thikë 35-vjeçari; arrestohet autori
  • 2017-02-17

Fier, plagoset me thikë 35-vjeçari; arrestohet autori

Godet disa herë me thikë një shtetas, policia e Fierit zbardh ngjarjen dhe arreston në flagrancë autorin e dyshuar. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Mbrostar Ferko,  ku është  goditur disa herë me thikë në trup shtetasi E.B, 35 vjeç, banues në lagjen Liri Fier. Menjëherë pas marrjes së

No Pic available
  • 2013-11-10

Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të ciklit të dytë, master shkencor dhe master profesional, me kohë të plotë,

Blank: Jo e thjeshtë me Shqipërinë
  • 2011-10-07

Blank: Jo e thjeshtë me Shqipërinë

/* */ Një Shqipëri me shtatë mungesa është para një “misioni të pamundur” për rezultat pozitiv, kur të përballet sot kundër Francës, në “Stade de France” (21:00), në ndeshjen e parafun

No Pic available
  • 2009-05-19

Patrulla e Përgjithshme, 41 emrat fitues për qarqet Elbasan dhe Korçë

Policia e Shtetit: Fituesit e testimit do t’i nënshtrohen testimit fizik, i cili do të mbahet ditën e sotme në orën 08:00, në stadiumin e qytetit të Elbasanit * * * Policia e Shtetit ka shpallur dje emrat fitues të testimit me shkrim për qarqet Elbasan dhe Korçë, të cilët kanë fitu

No Pic available
  • 2009-04-23

Universiteti i Tiranës, lista e atyre që përfitojnë kuponat e letërnjoftimeve

Universiteti i Tiranës ka shpallur dje listën e plotë të 1714 personave që duhet të tërheqin kuponat e letërnjoftimeve pranë sekretarive, me vetëm 200 lekë të reja. Përfituesit janë studentët që nuk kanë pasaportë dhe nuk kanë aplikuar për letërnjoftime. Numri fillestar i aplik