Rezultate te kerkimit per termin: +Arsenal

Total: 5116
  • 2020-09-15T14:10:56.385Z

Roja e magazinës mbante arsenal armësh

Ardian Fregjaj, 43 vjeç, banues në Shkodër punonte si roje objekti në një magazinë hidrosanitare, dhe në vendin e punës dhe në banesë mbante një arsenal të vërtetë armësh. Përmes një informacioni në rrugë operative policie kishte mësuar për arsenalin dhe kishte bërë menjëher

• 2020-09-15T14:08:14.332Z

Arsenal sfidon ManCity

Arsenal sfidon ManCity E diel 13 Janar 2013 1228 p styletext-align justify Arsenal sfidon ManCityJava e 22 e Premier League Angleze rezervon nje tjeter perballje shume te rendesishme ate ne Emirates mes Arsenal dhe kampioneve ne fuqi te Manchester City Skuadra e Mancinit kerkon ti afrohet sa me

• 2020-09-15T14:05:09.467Z

Arshavin pensionohet në Arsenal

Andrei Arshavin do të mbetet në Arsenal, pavarësisht joshjes nga Barcelona. Menaxheri i tij, Dennis Lachter, ka bërë të ditur se reprezentuesi rus planifikon të pensionohet në Arsenal. “Përveç nëse ndodh diçka e papritur, ndryshe ai do të përfundojë karrierën në Arsenal. Qëndri

• 2020-09-15T14:08:05.475Z

Barazon Arsenal

Arsenal udhëtoi në Aston Villa për të marrë tri pikët e radhës përderisa luajti në një fushë dhe në kushte atmosferike shumë të vështira. Pjesa e parë përfundoi pa gola, me raste në të dyja anët por pa konkretizim të tyre. Rasti më i mirë ishte në minutën e 43-të për Kosie

• 2020-09-15T14:08:06.620Z

Edhe Arsenal në krizë

Edhe ekipi tjetër londinez, Arsenal më sa duket është në krizë ashtu sikurse edhe skuadra tjetër londineze Chelsea. Pas dy barazimeve radhazi, Arsenal nuk ka arritur të mund as Sweansea pasi që është mposhtur me rezultat 2-0 në Emirates. Pjesa e parë ishte një ndeshje monotone pa shum

• 2020-09-15T14:05:08.747Z

Arsenal kërkon Freyn

Sipas tabloidit anglez The Sun, Arsenal është duke përgatitur ofertë për portierin e Fiorentinës, Sebastian Frey. Topxhinjtë kanë probleme në portë, pas pasigurisë së Manuel Almunias dhe Lukasz Fabianskit, dhe thuhet se do të sjellin një përforcim për sezonin e ardhshëm. Për tr

• 2020-09-15T14:05:04.727Z

Chamakh në Arsenal

Sipas tabloidin anglez Mail on Sunday, sulmuesi i Bordeaux, Marouane Chamakh do të transferohet në Arsenal gjatë afatit kalimtar të verës. Ylli maroken ka qenë objektiv i Topxhinjëve edhe gjatë sezonit të kaluar, kur ishte identifikuar nga Arsene Wenger si përforcimi i duhur për reparti