Rezultate te kerkimit per termin: +Arsenalin

Meta: total 1000 / total_found 2890 / time 0.001 / keyword[0] arsenalin / docs[0] 2890 / hits[0] 3370 /
No Pic available
  • 2017-05-31

Greqi, grupi më i madh mediatik shitet për 23 milionë euro

Grupi më i madh mediatik grek, DOL, ka kaluar në duart e manjatit të  anijeve dhe njëherazi pronar i Olympiakosit, Vangelis Marinakis. Ky i fundit ka paraqitur ofertën më të mirë, prej 23 milionë eurosh, në ankandin e shitjes së grupit mediatik. Në arsenalin e DOL përfshihen dy pre

Arsenali i rrëmben Chelsea-t Kupën e Anglisë
  • 2017-05-28

Arsenali i rrëmben Chelsea-t Kupën e Anglisë

Arsenali ka fituar Kupën e Anglisë pasi ka mposhtur në finale me rezultatin 2-1 Chelsea-n, duke mos ja dhënë të drejtën Contes të festonte titullin e dytë me Blutë e Londrës pas triumfit në kampionat. Arsenali e gjeti golin shumë shpejt në këtë finale. Sanchez shënoi që në minut

TRE VENDE TË PARA, ASNJË I DYTË
  • 2017-05-25

TRE VENDE TË PARA, ASNJË I DYTË

Ylli POLOVINA Është bërë pse jo zbavitëse çështja e fitores së vendit të parë në zgjedhjet politike të pritshme: këtë e duan tre parti. Janë PS, PD dhe LSI. Edi Rama sepse kërkon të qeverisë edhe një mandat të dytë, Lulzim Basha sepse pas katër vitesh të tensionuara në opozit

No Pic available
  • 2017-05-01

Koreja e Veriut: SHBA-të po nxisin një luftë bërthamore

Koreja e Veriut ka premtuar se do të mbështesë arsenalin e saj bërthamor me ritmin maksimal, duke fajësuar Amerikën se ka çuar rajonin në prag të një lufte bërthamore. Të hënën, Ministria e Jashtme e Koresë së Veriut e ka quajtur SHBA-të kryepriftin e agresionit dhe të luftës, i c

No Pic available
  • 2017-04-21

Juventusi për histori, ka mbrojtjen më të mirë ndonjëherë në Champions

Të çash mbrojtjen e Juventusit është një mision i pamundur edhe për një skuadër si Barcelona që ka në arsenalin e saj një bombë sulmi si e famshmja MSN. Në Camp Nou, Zonja e Vjetër tregoi të gjitha aftësitë në çaktivizimin e kësaj bombe duke mos e lejuar në asnjë moment që të

No Pic available
  • 2017-04-21

Ju prezantojmë Babain e të gjitha bombave. Rusja më e fuqishme se amerikania

Prodhuar në Rusi më 2007, “babai i të gjitha bombave” mund të mbajë një titull që nuk e ka tejkaluar askush tjetër deri tani. Ushtria ruse thotë se është bomba më e fuqishme termobare e këtij lloji, katër herë më e fuqishme se amerikania e konsideruar si”nëna e të

No Pic available
  • 2017-04-16

Thyhet miti serb, Rusia i shiti armë Kroacisë dhe jo Serbisë

Ndonëse kishte patur vazhdimisht një ide sikur gjatë luftërave ballkanike, Rusia kishte mbështetur vazhdimisht Serbinë me armatime, mediat kroate kanë arritur që të zbulojnë detaje që provojnë krejtësisht të kundërtën, ndërsa bëhet e ditur se Moska në atë peridhë ka shitur ligj