Rezultate te kerkimit per termin: +Arsenalit

Total: 5598
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.110Z

Henry, trajner i Arsenalit?

Ish mesfushori i Arsenalit, Ray Parlour, beson se Thierry Henry, do të zëvendësoj Arsene Wengerin, si trajner të Arsenali. E ardhmja e francezit mbetet e pasigurt pas largimit nga skuadra amerikane, ndërsa spekulohet se ai mund t’i bashkëngjitet Arsenalit, n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.095Z

Wenger: Tifozë, besojini Arsenalit

Menaxheri Arsene Wenger ka këshilluar tifozët e Arsenalit të ruajnë besimin pas startit të dobët të ekipit këtë sezon. “Mund të shoh frikë dhe pakënaqësi në mesin tuaj dhe e kuptoj këtë”, tha Wenger të enjten në takimin vjetor të përgjithshëm të Arsenalit. “Mund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.588Z

Walcott Bale tifoz i Arsenalit

Anesori i Arsenalit Theo Walcott ka theksuar se superylli i Tottenhamit Gareth Bale eshte tifoz i Arsenalit pasi Walcott e njeh mire mbrojtesin e Tottenhamit nga koha kur kane qene ne akademine e Sunderlandit. Ne kemi qene shoke. Ne kemi jetuar se bashku dhe kemi lene gjurme kudo qe kemi shkuar. Ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.335Z

Giroud, 90 % i Arsenalit

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger beson se Olivier Giroud do të shkëlqejë në ekip sezonin e ardhshëm pasi njoftoi se transferimi i sulmuesit francez është “90 % i kryer”.Giroud, anëtar i Francës në Euro 2012 besohet të jetë shumë pranë kalimit në Arsenal në vlerë prej 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.782Z

Gjithmonë tifoz i Arsenalit

Thierry Henry ka pranuar se ai gjithmonë do të jetë tifoz i Arsenalit, edhe pse do të mundohet ta eliminojë ish ekipin e tij në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Barcelona udhëton në Emirates Stadium të mërkurën për ndeshjen e parë të përballjes çerekfinale, ndërsa 32 vjeçar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.605Z

Mbyllet "drama", Arshavin i Arsenalit

Andrei Arshavin mbylli ne diten e fundit, kalimin tek ekipi i Arsenalit. Arsenali pagoi 23 milione sterlina ne forme bonusi, per t'i mbushur mendjen lojtarit me te mire te Ruise dhe drejtuesve te klubit te tij, Zenit Shen Peterburg. Topcinjte e Londres kishin gati nje muaj qe ishin futur ne bisedim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.406Z

Talenti i Chelseat, supergol Arsenalit

Një gol tejet i bukur është shënuar mbrëmë në Angli. Ndeshja e ligës U21 mes talentëve të Chelseat dhe Arsenalit ka sjellur këtë gol tejet të bukur. Lewis Baker ka shënuar këtë gol fantastik ndaj talentëve të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama