Rezultate te kerkimit per termin: +Arsene +Wenger

Meta: total 1000 / total_found 1384 / time 0.001 / keyword[0] arsene / docs[0] 1534 / hits[0] 1704 / keyword[1] wenger / docs[1] 1628 / hits[1] 3362 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Mposhti sëmundjen dhe u kthye në legjendë: 30 kuriozitete në 30-vjetorin e Messi-t

Lionel Andrés Leo Messi ka lindur më 24 qershor 1987. Lindur dhe rritur në qendër të Argjentinës me prindërit e tij Jorge dhe Celia, dhe vëllezërit e motrat e tij: Maria, Matias dhe Rodrigo. Ai filloi të takonte Antonella Roccuzzo në vitin 2008. Ai dhe Antonella kanë dy djem, Mateo dhe T

Arsenal, 100 mln Euro për Mbappe
  • 2017-05-08

Arsenal, 100 mln Euro për Mbappe

Arsenali kërkon përforcime për sezonin e ardhshëm. Topçinjtë kanë hedhur sytë nga talenti i Monaco, Kylian Mbappe, i cili kërkohet edhe nga Real Madrid. Sipas Daily Mail, skuadra e drejtuar nga Arsene Wenger, për të mposhtur konkurrencën e spanjollëve është gati të derdhë në arkat

Hysaj drejt Anglisë, e kërkojnë United dhe Arsenali
  • 2017-04-12

Hysaj drejt Anglisë, e kërkojnë United dhe Arsenali

E ardhmja e Elseid Hysajt mund të flasë anglisht. Janë të bindura për këtë mediat në ishull dhe më konkretisht gazeta presitigjoze The Sun e cila shkruan se për mbrojtësin shqiptar të Napolit, interesohen dy prej klubeve më të mëdha të Premier Leagues, Manchester United dhe Arsenali.

Wenger drejt PSG, gati kontrata 2-vjeçare
  • 2017-03-21

Wenger drejt PSG, gati kontrata 2-vjeçare

E ardhmja është e vendosur: Unai Emery do të largohet nga Paris Saint Germain në fund të sezonit. Një vendim i pashmangshëm i sheikëve që zotërojnë skuadrën franceze, pas disfatës së pabesueshme 6-1 në Camp Nou përballë Barcelonës, që u shoqërua edhe me eliminimin e papritur nga

Tifozët e Arsenalit kërkojnë largimin e Arsen Wenger
  • 2017-03-01

Tifozët e Arsenalit kërkojnë largimin e Arsen Wenger

Në prill të vitit të kaluar, protesta e organizuar nga shumica e tifozëve të Arsenalit në sfidën ndaj Norwich City-it në Emirates, nuk shkoi ashtu siç pritej sepse drejtuesit e klubit nga frika se mund të zhgënjenin tifozët më besnikë të trajnerit francez, të cilët e mbështetën We

Guardiola Media te respektoje Wengerin
  • 2017-02-20

Guardiola Media te respektoje Wengerin

p styletext-align justifyManchester City nuk arriti te fitoje perballjen me Huddersfield te vlefshme per 18-at e Kupes se Federates duke u ndalur ne nje barazim pa gola Edhe pse tanime Pep Guardioles do t8217i duhet ta riluaje kete takim spanjolli sidoqofte nuk u shfaq aspak i shqetesuar nga kjo gje

Për B. Munich dhe R. Madrid kualifikimi në çerekfinale formalitet
  • 2017-02-16

Për B. Munich dhe R. Madrid kualifikimi në çerekfinale formalitet

Bayerni i Mynihut dhe Reali i Madridit me një këmbë në cerekfinale të Champions League. Skuadra bavarezë shkatërroi 5-1 Arsenalin, ndërsa në Santiago Bernabeu festa ishte për Los Blancos që fituan 3-1 me përmbysje ndaj Napolit. Në Allianz Arena, Arjen Robben shënoi një supergol në mi