Rezultate te kerkimit per termin: +Arsimtareve

Meta: total 208 / total_found 208 / time 0.000 / keyword[0] arsimtareve / docs[0] 208 / hits[0] 294 /
Ndalimi dhe gjuha fyese, Elmas Haruni: Ndjesë, por policët më torturuan!
  • 2018-07-24

Ndalimi dhe gjuha fyese, Elmas Haruni: Ndjesë, por policët më torturuan!

Për më shumë se 48 orë videoja e publikuar nga policia, ku ai përdorte fjalor tepër fyes dhe agresiv ndaj efektivëve që e kishin ndaluar së bashku me një mikun e tij që drejtonte makinën në gjendje të dehur, bëri xhiron e internetit. Por kjo video u përgënjehstrua nga Pd, e cila pub

Duam shperblim ose protesta
  • 2016-12-19

Duam shperblim ose protesta

p styletext-align justifyMesuesit e arsimit parauniversitar kercenojne me protesta dhe bojkot te mesimit Te perfaqesuar nga dy sindikatat ata kerkojne shperblimin prej 10 mije lekesh te rinj detyrim ligjor qe sipas tyre rrjedh nga Kodi i Punes Per kete ceshtje dhe disa te tjera kreret e sindikatave

10 rritje page per mesuesit
  • 2016-10-17

10 rritje page per mesuesit

brbrPas punonjesve te policise qeveria u rrit pagat edhe arsimtareve 39 mije mesues ne te gjithe vendin do te perfitojne nje rritje prej 10 ose mesatarisht 5 mije leke te rinj shtese cdo muaj Lajmin e beri publik kryeministri Edi Rama gjate nje takimi me mesues te arsimit 9-vjecar dhe te mesem Sip

Zgjedhjet ne Diber Basha ashperson gjuhen Shpura e horrave po luan me zjarrin
  • 2016-08-22

Zgjedhjet ne Diber Basha ashperson gjuhen Shpura e horrave po luan me zjarrin

Transmetuar me 21082016 - 1857 Kreu i Partise Demokratike Lulzim Basha ka reaguar ashper duke thene se shantazhi qe sipas tij u behet mesuesve ne Diber ne lidhje me zgjedhjet per bashkine do te marre pergjigjen e merituarbr br Ne v

Zgjedhjet ne Diber PD Rama dhune per voten kercenim me largim nga puna
  • 2016-08-21

Zgjedhjet ne Diber PD Rama dhune per voten kercenim me largim nga puna

Transmetuar me 21082016 - 1211 Tirane 21 gusht 2016 NOAal- Partia Demokratike hedh akuza ndaj Kryeministrit Edi Rama se eshte hedhur ne aksion per te kapur dhunuar e blere voten e qytetareve te Dibres per zgjedhjet e pjesshme te 11 s

No Pic available
  • 2016-08-21

Basha ashpërson gjuhën ndaj Ramës: Mos luaj me zjarrin në Dibër

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, dënoi heshtjen e kryeministrit Edi Rama lidhur me akuzat e PD-së për presion të Drejtorit të Drejtorisë Arsimore të Dibrës ndaj mësuesve lidhur me zgjedhjet për Bashkinë. Më anë të një postimi në fb, Basha duke iu referuar reagimit të MAS l

Basha: Rama mbron horrin që menaxhon arsimin në Dibër
  • 2016-08-21

Basha: Rama mbron horrin që menaxhon arsimin në Dibër

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka akuzuar sot Edi Ramën se mbron personat të cilët ushtrojnë presion mbi arsimtarët në Dibër, në prag të zgjedhjeve lokale në këtë bashki. Nëpërmjet një komenti në rrjetet sociale, Basha ka lëshuar akuza të forta ndaj kryeministrit. Ja ç