Rezultate te kerkimit per termin: +Arsye

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.217Z

5001 Arsye

Intervistë me drejtorin e KODA-s në Shqipëri Z. Bledar Kozma. Kozma: Kohët e fundit ju keni filluar një fushatë e cila synon heqjen nga qarkullimi të makinave të vjetra? Si funksionon dhe si është pritur ky komunikim? Për herë të parë në Shqipëri, në Tetor 2016 marka KODA fillo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.501Z

8 Arsye për në Teatër

Teatri është një mjet mjaft i fuqishëm për të njohur historinë, epokat, zakonet, sjelljet, gjithçka njerëzore që ka lindur dhe është zhvilluar në jetën e njerëzve. Teknologjia dhe dinamika e shpejtë e jetës, e ka nxitur njeriun të vrapojë për arritje personale duke harrua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.804Z

Baloteli jashte, "arsye disiplinore"

Mario Baloteli nuk do te grumbullohet ne ndeshjen e radhes. Ai nuk eshte aktivizuar ne ndeshjen e fundit, me Sampdorian, por nje tjeter mase e rende eshte marre kunder ketij lojtari, ne ndeshjen e radhes ndaj Katanias. Baloteli nuk eshte thirrur, per motive teknike ne ndeshjen e shkuar. Sipas klubit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.286Z

Rënia me Arsye

Aktori, Ryan Phillippe do të luaj në trilerin e regjisorit Sheldon Turner, "By Virtue fall" (Rënia me Arsye). Nga Express më 27 prill 2011 në ora 09:45 Ryan Phillippe do të luaj kriminelin e ri që përfundoi në burg për shkak se mentori i tij ia kishte kurdisur një akuzë të rrejshme. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.922Z

Dioguardi, ka arsye perëndimore kundër Berishës!

Nga Mero Baze   Joseph Dioguard është një ish- kongresmen republikan. Është kongresmeni i vetëm me origjinë shqiptare nga arbëreshët e Italisë. Ai është një republikan, i cili prej vitit 2002 ju përkushtua çështjes shqiptare në Ballkan përmes Ligës Qytetare shqiptaro- ame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.514Z

4 arsye përse duhet vizituar Shqipëria

Këtë herë, janë australianët që kanë diçka për të thënë e për të sugjeruar për Shqipërinë. Findinglala është një blog interesant, i një vajze australiane, e cila është në kërkim të aventurave turistike. Në një nga udhëtimet e saj në Europë, ajo ka gjetur Shqipërin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.004Z

Menaxheri: Cana s‘ka arsye të ikë

Menaxheri i Lorik Canës ka bërë të ditur se mesfushori shqiptar nuk ka asnjë arsye për t‘u larguar nga Olimpiku i Marsejës. Pas publikimit të lajmit se Reali i Madridit ishte i interesuar për shërbimet e kuqeziut, në radhët e klubit francez kanë filluar të shqetësohen për largimin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama