Rezultate te kerkimit per termin: +Arsyet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.496Z

Gjithe arsyet pse vonon cikli

Transmetuar me 28112015 - 1458 PUBLICITET Cikli i crregullt menstrual eshte nje shqetesim sot per shume femra Dhe arsyet se pse cikli vonohet nuk ka te beje domosdoshmerisht me nje shtatzeni te mundshmebr br Prandaj ne kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.987Z

Arsyet e Aleksit!

Share Nga Preç Zogaj Aleks është një emër i përhapur në Shqipëri. Ka shumë Aleksë. Por që prej një viti ka vetën një Aleks që u shkon ndërmend të gjithëve kur e dëgjojnë këtë emër. Aleks Nika, 36 vjeçari nga Lezha. Është ai që u godit me plumb në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.063Z

Arsyet pse po bie konsumi

Arsyet pse po bie konsumi E marte 05 Mars 2013 1659 Arsyet pse po bie konsumiKriza ekonomike shtrenjtimi i kostos se jeteses ulja e te ardhurve dhe pasiguria per te ardhmen ka bere qe shqiptaret te tkurrin doren ne shpenzimet e tyre Ky eshte edhe shkaku pse ne dy vitet e fundit niveli i konsu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.178Z

Nostalgjia për filmin e vjetër, arsyet përse pëlqehet

Ndonëse ishte një kinematografi që i shërbente sistemit të diktaturës , shqiptarët vazhdojnë të kenë nostalgji për fiilmin e para viteve 90. "Ndryshimi i madh pas viteve ' 90, nostalgjia dhe e ardhmja" kjo ka qënë arsyeja që organizatorët e festivalit të filmit kanë organizuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.502Z

Kurum zbardh 4 arsyet e falimentit

Kompania turke e prodhimit të hekurit, Kurum ka zbardhur arsyet që e kanë çuar në faliment, të cilat lidhen kryesisht me rënien e shitjeve nga kriza që ka përfshirë sektorin e ndërtimit në Shqipëri dhe rënien e çmimeve të hekurit në tregun ndërkombëtar. Sipas të dhënave të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.872Z

Haldeda Arsyet pse u vonuan pagat

Haldeda Arsyet pse u vonuan pagat E merkure 09 Janar 2013 1243 p styletext-align justify p Haldeda Arsyet pse u vonuan pagatMinistria e Financave pranon vonesat e hasura me shperndarjen e pagave te administrates kete fillim-viti por perjashton kategorikisht mundesine qe ato te kene ardhur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.432Z

Gramsh, zhvarrosin të vdekurin, mister arsyet

Foto ilustruese Zhvarrosnin të vdekurin, policia nis hetimet për identifikimin e autorëve. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës, në fshatin Kodovjat të Gramshit. Sipas policisë, persona të paidentifikuar kanë zhvarrosur të ndjerin H.B. Nuk dihet arsyeja e këtij akti,por po punohet për dokumen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama