Rezultate te kerkimit per termin: +Artan +Gai

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

Gaçi: PD të shkojë në gjykatë

Akuzat “Aldo Lepuri ka rastin t shkoj n prokurori a gjykat ku e presin padit dhe kallzimet tona pr shpifje”. Ky sht prononcimi q lshoi dje Partia Socialiste nprmjet deputetit Artan Gai lidhur me akuzat q kan lshuar s fundmi nj grup deputetsh t Partis Demokratike. Deputeti Gai u bn thirr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.546Z

Gaçi: Prifti të japë sqarim për korrupsionin dhe manipulimin

Reagimi Deputeti socialist, Artan Gai, krkoi dje nj prgjigje sqaruese nga ministri Dritan Prifti pr tri shtje korrupsioni q selia roz ka ngritur zrin ditt e fundit. “Dgjuam ministrin Prifti, i cili vazhdon t mos jap asnj prgjigje ndaj asnj prej akuzave q rndojn personalisht mbi t, por edhe mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.657Z

Gaçi: Nuk e fshihni dot të vërtetën

Deputeti Artan Gai i ka dhn prgjigje deputetit demokrat, Flamur Noka, pr akuzat e lshuara nga selia e Kuvendit. “Asnjra prej fjalve t tua nuk e mbulon dot t vrtetn e madhe: Shqiptart tashm e kan kuptuar se jan duke u qeverisur nga nj lukuni pushtetarsh, t etur pr t grabitur me do form e prmes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.435Z

Gaçi: Të lërë komentet politike

PS reagon pas deklaratave t sekretarit t Ministris s Ekonomis Prve akuzave, Partia Socialiste ka emetuar dje edhe disa kshilla etike. Kshtu, pa deklaratave t sekretarit t Prgjithshm t Ministris s Ekonomis, deputeti socialist, Artan Gai, ka replikuar duke kujtuar se detyra e npunsit civil po shprdor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.664Z

Akuzat për pasurinë, Vokshi: Do t'i drejtohem gjykatës

Deputetja e Partis Demokratike, Albana Vokshi, do t padis n gjykat Partin Socialiste lidhur me akuzat e saj t ditve t fundit pr pasurin e ligjvnses demokrate. Vokshi i ka cilsuar kto akuza t socialistve si shpifje n adres t saj dhe ka theksuar se do t'i drejtohet gjykats pr t vn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.247Z

Gaçi: Qeveria, palë me qarqet antishqiptare

Intervista Flet deputeti socialist: E nxituar dhe e pakuptimt ndrhyrja e klerikve Deputeti i Partis Socialiste, Artan Gai, n nj intervist pr gazetn “Shqip” komenton incidentin e Himars, duke akuzuar qeverin dhe policin se u b pal me qarqet antishqiptare. Ndrhyrja e qarqeve fetare n kt s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.155Z

Në grupin e Ramës, luftë bërrylash për karrierë partiake

Riorganizimi i forumeve në PS, garë mes të rinjve. Beteja mes biznesmenëve dhe atyre që solli Rama në PS Ndryshimi i kryesis dhe sekretariatit, por dhe nj rifreskim i prbrjes s asambles, nuk jan m sekret pr Partin Socialiste. Kundrshtart e Rams e ndjejn q nuk do t vazhdojn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama