Rezultate te kerkimit per termin: +Artan +Gjermeni

Meta: total 387 / total_found 387 / time 0.000 / keyword[0] artan / docs[0] 16111 / hits[0] 25805 / keyword[1] gjermeni / docs[1] 2166 / hits[1] 4482 /
Vodhi gjela detit, gjyqtari e pyet: A i le ndonjë për Vit të Ri? Hajduti: Po
  • 2018-12-25

Vodhi gjela detit, gjyqtari e pyet: A i le ndonjë për Vit të Ri? Hajduti: Po

Florenc Goga i ka ndarë punët: ai shet gjela deti dhe familjarët i ruajnë nga hajdutët. Sepse muajt nëntor dhe dhjetor janë koha e artë për hajdutët e shpendit më të kërkuar të festave të fundvitit. Në nëntor nisin vjedhjet. Ai që nuk ka për të blerë, i vjedh. 5 gjela mi morën

Mbyllet seanca maratonë, sot jepet vendimi për Martinajn
  • 2018-11-04

Mbyllet seanca maratonë, sot jepet vendimi për Martinajn

Ervis Martinaj doli dje para Gjykatës së Krimeve të Rënda për tu njohur me masën e sigurisë për ngjarjen e ndodhur në ish-Bllok, ku mbeti i vdekur truproja i tijn Fabilo Gaxha nga përplasja me armë me grupin e Ervin matës, të dashurit të këngëtares Elvana Gjata. Por vendimi për Mari

Vrasja në ish-Bllok, gjykata vendos sot masën e sigurisë për Martinajn
  • 2018-11-04

Vrasja në ish-Bllok, gjykata vendos sot masën e sigurisë për Martinajn

Ervis Martinaj doli dje para Gjykatës së Krimeve të Rënda për tu njohur me masën e sigurisë për ngjarjen e ndodhur në ish-Bllok, ku mbeti i vdekur truproja i tij Fabiol Gaxha nga përplasja me armë me grupin e Ervin Matës, të dashurit të këngëtares Elvana Gjata. Por vendimi për Mart

Gjykata vendos për Ervis Martinaj, shtyhet me 30 ditë arresti me burg
  • 2018-11-04

Gjykata vendos për Ervis Martinaj, shtyhet me 30 ditë arresti me burg

Gjykata e Krimeve të Rënda pas shqyrtimit të djeshëm për 6 orë të dosjes së Ervis Martinaj, vendosi sot rreth orës 11:30 që i plagosurit në masakrën e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në ish-Bllok të mbetet në burg. Edhe pas kërkesës së Prokurorisë dhe paraqitjes së provave të reja

Mbyllet seanca maratonë për Ervis Martinaj, vendimi jepet nesër
  • 2018-11-03

Mbyllet seanca maratonë për Ervis Martinaj, vendimi jepet nesër

Ervis Martinaj doli sot para Gjykatës së Krimeve të Rënda për tu njohur me masën e sigurisë për ngjarjen e ndodhur në ish-Bllok, ku mbeti i vdekur truproja i tijn Fabilo Gaxha nga përplasja me armë me grupin e Ervin matës, të dashurit të këngëtares Elvana Gjata. Por vendimi për Mari

Ervis Martinaj largohet vullnetarisht drejt spitalit të burgut
  • 2018-10-10

Ervis Martinaj largohet vullnetarisht drejt spitalit të burgut

Një nga të plagosurit e ngjarjes në ish-Bllok, Ervis Martinaj është larguar vullnetarisht në drejtim të spitalit të burgut. Mjekët rezistuan fillimisht duke mosfirmosur daljen e Martinajt nga ky spital, ndërsa policia kërkonte të ekzekutonte vendimin e Gjykatës së Tiranës e cila dha m

Masakra në ish-Bllok, të plagosurve do tu jepet masa e sigurisë në spital
  • 2018-10-07

Masakra në ish-Bllok, të plagosurve do tu jepet masa e sigurisë në spital

Gjyqtari Artan Gjermeni pritet ti komunikojë të dielën paradite masën e sigurisë Ervis Martinajt dhe Eljon Hatos, në lidhje me ngjarjen me një të vrarë dhe dy të plagosur në ish-Bllok, ku u përplasën dy grupe rivale. Gjyqtari ka mbërritur në Spitalin e Traumës, aty ku ndodhet i plago