Rezultate te kerkimit per termin: +Artan +Hoxha

Total: 2321
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.035Z

Terhiqet Artan Hoxha

Artan Hoxha, kandidati zyrtar i maxhorancës për President u tërhoq nga gara pak minuta para nisjes së seancës se raundit te katert te votimit duke e futur procesin ne nje rrjedhe krejt tjeter. Ndryshe nga Xhezair Zaganjori, Artan Hoxha siguroi sot 40 firmat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.349Z

VIDEO/ Artan Hoxha: Ja si u vra Artan Santo

Një nga vrasjet misterioze që ka mbetur ende pa u zbardhur është edhe vrasja në qershor të vitit 2014, të bankierit Artan Santo. Ngjarje e cila është sjellë edhe njëherë në vëmendje në emisionin Opinion, ku gazetari i njohur i kronikës së zezë, Artan Hoxha, ka rrëfyer edhe një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.749Z

Artan Hoxha, gazetari i vitit 2011

Share Drejtuesi i emisionit Xhungël, Artan Hoxha është nderuar nga ana e Unionit të Gazetarëve, si gazetari më i mirë për vitin 2011. Hoxha do të mbahet mend veçanërisht këtë vit për pamjet e transmetuara më 21 janar, të cilat vërtetuan vrasjen e katër demon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.959Z

Përse duhet mbështetur Artan Hoxha?

Share Nga Arben Manaj   Nuk e kam fjalën për mbështetjen e emrit të tij për President, pasi është mbyllur ai kapitull, por për të pastruar baltën që i kanë hedhur me të padrejtë, siç thotë ai. Demarshet e pasuksesshme të tij, siç shkruan së fundmi për akses në arkivat e i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.270Z

Videot! Gazetari Artan Hoxha: Ja si u vra Artan Santo

Një nga vrasjet misterioze, që ka mbetur ende pa u zbardhur, është edhe vrasja në qershor të vitit 2014, të bankierit Artan Santo. Ngjarje, e cila është sjellë edhe njëherë në vëmendje në emisionin Opinion, ku gazetari i njohur i kronikës së zezë, Artan Hoxha, ka rrëfyer edhe nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.368Z

Artan Hoxha: Në gjyq akuzën për spiun

  Ish-kandidati për President, Artan Hoxha TIRANE Do ta ndjek ligjërisht akuzën si ish-bashkëpunetor i Sigurimit të Shtetit. Kështu është përgjigjur me një mesazh në Facebook, ish-kandidati për President, Artan Hoxha. Ja mesazhi i tij i plotë: Do ta ndjek si qytetar i thjeshtë. V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.030Z

Artan Hoxha, KANDIDATI i mazhorancës për president

Share (E PERDITESUAR)- Artan Hoxha është kandidati i mazhorancës për president. Pavarësisht takimit mes opozitës dhe pozitës, nuk është rënë dakord për një kandidat konsensual dhe për këtë arsye, mazhoranca ka zgjedhur e vetme kandidatin për president. Hoxha do të votohet nesër

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama