Rezultate te kerkimit per termin: +Artan +Imami

Total: 362
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.443Z

Artan Imami së shpejti baba, zbulohet lidhja me modelen

TIRANE- Artan Imami pret me ditë të jetë babai i një vajze. I lidhur prej disa kohësh me një të re shqiptare që ka jetuar e studiuar në Itali, me Florenca Bellovën, 50-vjeçari e ka zgjedhur atë, për të qenë edhe nëna e fëmijës së tij. Florenca mësohet se është nisur drejt Itali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.233Z

Imami Artan Kristo përballë trupit gjykues

19/05/2010 Avokati: Akuzë diletante nga SHISH DURRES- Pas dështimit të seancës së parë, Artan Kristo, ish-imam i xhamisë së Shkozetit në Durrës, ka dalë dje para togave të zeza. Ai ka qëndruar në kushte arresti dhe përballë oficerëve të policisë për gati 8 muaj për të nisur dj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.450Z

Artan Imami së shpejti baba, zbulohet lidhja me modelen- FOTO

TIRANE- Artan Imami pret me ditë të jetë babai i një vajze. I lidhur prej disa kohësh me një të re shqiptare që ka jetuar e studiuar në Itali, me Florenca Bellovën, 50-vjeçari e ka zgjedhur atë, për të qenë edhe nëna e fëmijës së tij. Florenca mësohet se është nisur drejt Itali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.033Z

Plani B, tri emra politikë të shumicës. Artan Hoxha, Arben Imami, Petraq Milo

Share Shumica ka bërë gati tri kandidatura politike, në rast të mos marrjes së konsesusit nga opozita. Burime nga qeveria bëjnë të ditur se Berisha mund të ofroj tri emra, Artan Hoxhën, Drejtor i Institutit të Studimeve Bashkohore, ortak me Genc Rulin, Arben Imamin dhe Petraq Milon si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.742Z

Artan Imami rikthehet si regjisor

Aktori i njohur Artan Imami rikthehet në skenën e Teatrit Kombëtar këtë herë si regjisor. Pas rolit të suksesshëm tek vepra Udhëtimi i gjatë drejt natës  përkrah aktores Yllka Mujo, Imami ka zgjedhur  të vijë në skenën e teatrit jo vetëm si aktor por dhe si regjisor i veprës Mash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.391Z

Artan Imami së shpejti baba, zbulohet lidhja me modelen

TIRANE- Artan Imami pret me ditë të jetë babai i një vajze. I lidhur prej disa kohësh me një të re shqiptare që ka jetuar e studiuar në Itali, me Florenca Bellovën, 50-vjeçari e ka zgjedhur atë, për të qenë edhe nëna e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.717Z

Artan Imami - Martesa, një burg psikologjik

Sonila MerolliNdodh që njeriut t’i duket vetja i përjetshëm, se ka pafundësinë përpara dhe të mos e ndiejë se vitet ikin gjithsesi. Artan Imami ka nisur ta kuptojë se nuk ka në dispozicion pafundësinë, ndonëse mosha brenda tij nuk përkon me atë reale. I ka pëlqyer gjithnjë të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama