Rezultate te kerkimit per termin: +Artan +Lame

Meta: total 1000 / total_found 1471 / time 0.001 / keyword[0] artan / docs[0] 15371 / hits[0] 24388 / keyword[1] lame / docs[1] 2958 / hits[1] 5536 /
No Pic available
  • 2017-02-02

Tahiri në Kamzë: Qyteti ka vuajtur nga parti që e kanë mbajtur peng

Kamza është një qytet që ka mbetur peng i politikës, kështu u shpreh para të rinjve të zonës së Kamzës Kryetari i Partisë Socialiste të Tiranës Saimir Tahiri i shoqëruar nga deputeti Sadri Abazi dhe Kryetari i ALUIZN-it Artan Lame, duke saktësuar se zgjidhje ka dhe ajo është ndërt

Tahiri Ne me shume se gjithcka tjeter kemi nevoje per te ndertuar shtet
  • 2017-02-02

Tahiri Ne me shume se gjithcka tjeter kemi nevoje per te ndertuar shtet

brbrForca e ligjit eshte  e vetmja menyre per te pasur punesim dhe rritje te ekonomise  per familjet shqiptare deklaroi sot nga Kamza kryetari i Partise Socialiste te Tiranes Saimir Tahiri I  shoqeruar nga deputeti Sadri Abazi dhe Kryetari i ALUIZN-it Artan Lame Tahiri zhvilloi nje takim me

No Pic available
  • 2017-01-30

Nga budallallëqet e Posta Shqiptare

Nga Artan Lame Shkruante nje i mencur ska ca dite: Me vjen te marr nje hu dhe, o tu mbush koken me xhunga, o tu mbush xhungat me koka. Ne keta 5 a 6 vjetet e fundit, kam shkruar disa here per budallalleqet e Postes Shqiptare ne emetimin e pullave dhe gjithmone Posta ja ka dale te me zhgenjeje, duke

Deklaratat e Lefter Kokës, PS e e bojkoton. Vangjush Dako: Nuk e marr seriozisht
  • 2017-01-28

Deklaratat e Lefter Kokës, PS e e bojkoton. Vangjush Dako: Nuk e marr seriozisht

Shpërthimi i Lefter Kokës tregoi pjesën e dukshme të situatës mes Partise Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim, lëvizje që tregojnë temperaturën në rritje të tensionit mes Metës dhe Ramës. Këta njerëz tashmë të interesuar qoftë nga të ardhurat apo qoftë nga push

PS bojkoton Lefter Kokën pas akuzave, Dako e ironizon
  • 2017-01-28

PS bojkoton Lefter Kokën pas akuzave, Dako e ironizon

Shpërthimi i Lefter Kokës tregoi pjesën e dukshme të situatës mes Partise Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim, lëvizje që tregojnë temperaturën në rritje të tensionit mes Metës dhe Ramës. Këta njerëz tashmë të interesuar qoftë nga të ardhurat apo qoftë nga pushteti

VIDEO/ Plaku i kërkon të ndërtojë një kolibe, Rama: Mos vër asnjë tullë pa leje, se të ikën qeleshja
  • 2016-12-27

VIDEO/ Plaku i kërkon të ndërtojë një kolibe, Rama: Mos vër asnjë tullë pa leje, se të ikën qeleshja

Kryeministri Edi Rama bashkë me kreun e ALUIZN-it, Artan Lame, kanë shpërndarë disa leje legalizimi në Pallatin e Sportit në Tiranë. Gjatë shpërndarjes së lejeve të legalizimit, një i moshuar i bëri një kërkesë të çuditshme Ramës. Ai i kërkoi kryeministrit që ta lejojë të

IKMT, shemb objektet që kanë zënë hapësirën e Universitetit Bujqësor
  • 2016-12-07

IKMT, shemb objektet që kanë zënë hapësirën e Universitetit Bujqësor

Një aksion për shembjen e objekteve pa leje që kanë zënë hapësirën e Universitetit Bujqësor po zhvillohet këtë mëngjes në Kamzë. Forca të shumta policie kanë bllokuar rrugën nga rreth-rrotullimi i Bathores deri në Qendër Institut. Sipas planit, shembja do të nisë me bizneset e m