Rezultate te kerkimit per termin: +Artjan +Qirici

Meta: total 11 / total_found 11 / time 0.000 / keyword[0] artjan / docs[0] 22 / hits[0] 31 / keyword[1] qirici / docs[1] 405 / hits[1] 598 /
Lirohet nga detyra drejtori i Portit të Durrësit, Artjan Qirici.
  • 2018-02-24

Lirohet nga detyra drejtori i Portit të Durrësit, Artjan Qirici.

Sipas burimeve, vendi bosh i këtij posti është zëvendësuar menjëherë nga një ish-drejtues dhe përfaqësues i Partisë Socialiste në qytetin bregdetar. Pra, në vend të Qiricit është emëruar drejtor i ri i portit Afrim Bakaj, ish-drejtor i AKU-së, i cili kohë më parë i la vendin nj

Lirohet nga detyra drejtori i Portit të Durrësit, ja kush e zëvendëson
  • 2018-02-23

Lirohet nga detyra drejtori i Portit të Durrësit, ja kush e zëvendëson

Lirohet nga detyra, Drejtori i Përgjithshëm i Autoritetit Portuar Durrës, Artjan Qirici. Ai ishte emëruar në detyrë më 24 tetor 2017. Në vendin e tij është emëruar Afrim Bakaj, ish-drejtor i AKU-t. 23 shkurt 2018 (gazeta-shqip.com)  

No Pic available
  • 2015-08-21

PS e Selanikut: Janaqi nuk është kryetar, mbështesim emërimet

Koordinatorja Shehu vlerëson caktimin e Porpollogut dhe Hidës Dy emërimet e fundit që janë bërë në konsullatën shqiptare në Greqi, ai i Artur Porpollogut, me detyrë konsull dhe Merita Hidës, me detyrë sekretare, duket se kanë marrë mbështetjen e plotë të strukturave të Partisë So

No Pic available
  • 2013-11-09

Durrësi, takim për portin qëbashkon vendet e Ballkanit

TIRANE-Krerët e Autoriteve Portuale, drejtori i përgjithshëm, Selim Belortaja, dhe zv/drejtori, Artjan Qirjaci, zhvillojnë një takim me të dërguar të qeverisë së Kosovës dhe atë të Maqedonisë. Në qendër të diskutimit ishte njohja dhe zhvillimi i kapaciteteve të Portit të Durrësit

Dega e PS në Greqi: Do sjellim 70 mijë votues për këto zgjedhje
  • 2013-06-13

Dega e PS në Greqi: Do sjellim 70 mijë votues për këto zgjedhje

Dega e Partisë Socialiste në Greqi deklaron se do të sjellë 70 mijë votues për të hedhur votën e tyre për opozitën. Kryetari i kësaj dege, Artjan Qirici ka treguar në një intervistë për Shqip se motoja e tyre është Emigracioni, pjesë e fitores. Në bazë të regjis

No Pic available
  • 2013-04-29

Rama ne paradoks: Vota e emigranteve, vendimtare per zgjedhjet Qamil Xhani

Kreu i Partise Socialiste Edi Rama, e cilesoi voten e emigranteve shqiptare ne zgjedhjet e qershorit si vendimtare per opoziten. Gjate nje takimi me perfaqesues te degeve te PS ne emigracion, te zhvilluar ne Tirane, Rama u bere ftese e emigranteve qe te vijne masivisht ne zgjedhjet e 23 qershorit.

Vota e emigrantëve, koalicionet zgjedhore në garë për ti sjellë në Shqipëri më 23 qershor
  • 2013-04-29

Vota e emigrantëve, koalicionet zgjedhore në garë për ti sjellë në Shqipëri më 23 qershor

Fatjona MejdiniZgjedhjet PD, bileta avioni falas nga Trento në Shqipëri Ndonëse PS e ka akuzuar qeverinë Berisha se i ka braktisur emigrantët, PD duket se po synon të marrë më 23 qershor vota prej tyre, duke i joshur me bileta vajtje-ardhje nga vendet ku punojnë drejt Shqipërisë. Këto bi