Rezultate te kerkimit per termin: +Arturo +Vidal

Meta: total 421 / total_found 421 / time 0.000 / keyword[0] arturo / docs[0] 701 / hits[0] 855 / keyword[1] vidal / docs[1] 926 / hits[1] 1578 /
Barça manita Levantes, 3-golësh i Lionel Mesit
  • 2018-12-17

Barça manita Levantes, 3-golësh i Lionel Mesit

Me Lionel Mesin në superformë, Barcelona e ktheu në stërvitore transfertën me Levanten. Ylli Argjentinas sigloi një tregolësh në fitoren 0-5 të blaugranave, ndërsa gjeti rrjetën edhe Luiz Suarez, rivali më e afërt i tij në garën për golashënuesin më të mirë të La Ligas si dhe Ge

No Pic available
  • 2018-10-28

Barça shkëlqen edhe pa Messin

Një manita për të fundosur Realin e Madridit dhe për ti treguar botës se Barcelona funksionon edhe pa Messin, ndryshe nga Reali i Madridit që pa Cristiano Ronaldon nuk është më e njëjta skuadër dhe i mungon një lider si portugezi në fushë. Fitore e madhe me shifrat 5-1 e Barcelonës n

Goditi një klient me shishen e vodkës, Vidal dënohet
  • 2018-10-18

Goditi një klient me shishen e vodkës, Vidal dënohet

Arturo Vidal po kalon një periudhë të errët dhe jo vetëm në aspektin sportiv. Mesfushori i Barcelonës, që është vënë në qendër të kritikave të klubit blaugrana, për shkak të qëndrimit të tij ndaj trajnerit Valverde, është dënuar me një gjobë të majme për agresion ndaj një

Vidal te Barça: Ti fitojmë të gjithë trofetë në dispozicion
  • 2018-08-06

Vidal te Barça: Ti fitojmë të gjithë trofetë në dispozicion

Arturo Vidal është duke shijuar mundësinë e të luajturit bashkë me superstarin Lionel Messi, pasi u bashkua me Barcelonën, i ardhur nga Bayern Munich. Mesfushori kilian do të prezantohet sot, pas ardhjes nga kampionët e Bundesligës. Marrëveshja për Vidal thuhet se i kushtoi Barcelonës 2

Vidal drejt Barcelonës për 3 vite, ja sa do të fitojë kiliani
  • 2018-08-03

Vidal drejt Barcelonës për 3 vite, ja sa do të fitojë kiliani

Kur pritej që Arturo Vidal të rikthehej në Serinë A dhe të luante me Interin, krejt papritur ka ndërhyrë Barcelona, që ka ofruar kushte më të mira për mesfushorin kilian. Transferimi i Vidal nga Bayern Mynih te Barcelona tashmë është çështje e mbyllur dhe pritet vetëm zyrtarizimi ng

Modric i hap dyert Interit, kroati dëshiron largimin nga Reali i Madridit!
  • 2018-08-02

Modric i hap dyert Interit, kroati dëshiron largimin nga Reali i Madridit!

Ëndrra e madhe e kësaj merkatoje vere për Interin mban emrin e Luka Modric. Mesfushori kroat e ka dhënë gatishmërinë e tij për tu transferuar në Milano duke parë dhe shumë bashkombas të tij që luajnë aktualisht me ekipin e Luciano Spallettit. Në këtë moment, Modric ndodhet në Sard

No Pic available
  • 2018-08-01

Një poker kroatësh, Interi ëndërron nënkampionin e botës

Është Luka Modric ëndrra e merkatos së Interit. Zikaltrit kanë arritur marrëveshjen paraprake me Bayernin për rikthimin në Serinë A të Arturo Vidal (huazim me të drejtë blerjeje), por para se të zyrtarizojnë kilianin dëshirojnë të bëjnë goditjen e madhe. Kanë nisur tashmë kontak