Rezultate te kerkimit per termin: +Arushi +Pooh

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] arushi / docs[0] 53 / hits[0] 64 / keyword[1] pooh / docs[1] 16 / hits[1] 24 /
Kjo foto e Argjentina Ramosaj do ju ngrohë zemrën
  • 2016-09-03

Kjo foto e Argjentina Ramosaj do ju ngrohë zemrën

Një vit më parë, Argjentina Ramosaj solli në jetë djalin e saj Noah. Këngëtarja ka postuar në Instagram një foto me vogëlushin që do ju ngrohë zemrën. Arushi im Pooh Noah shkruan ajo krahë fotografisë. /Oranews.tv/ Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv në Facebook dhe n

Artistja që transformon gojën në personazhe të paparë |FOTO
  • 2015-04-11

Artistja që transformon gojën në personazhe të paparë |FOTO

Transmetuar më 11.04.2015 - 15:24 Laura Jenkinson është një make up artiste, angleze e cila është bërë mjaft e famshme në mbarë botën. Vajza nga Londra është e specializuar për make up, veçanërisht të pers

Urdhri i rrallë: Ndalohet arushi
  • 2014-11-23

Urdhri i rrallë: Ndalohet arushi "Winnie the Pooh" se ka ...seksualitet të dyshimtë |FOTO |VIDEO

Transmetuar më 22.11.2014 - 16:40 Këshilltarët e një qyteti në Poloni kanë ndaluar me ligj personazhin e dashur të fëmijëve Winnie the Pooh, me pretendimin se ka seksualitet të dyshimtë, është i veshur në mënyr

No Pic available
  • 2011-04-30

Rrëfimi ndryshe i Bashës për pasionet, dashurinë dhe familjen

Luli, ju keni kaluar një fëmijëri mes lodrave që ofronte kryeqyteti në atë kohë, në parqe... Tek ish-gropa e Hajdin Sejdisë ka qenë një park lojërash, një tjetër ka qenë te rruga e Elbasanit, që ka mbetur vetëm gjysma. Kishte më shumë gjelbërim se ç’ka sot. Në fëmijërinë

Lulzim Basha: Jeta ime mes Aurelës dhe Dafinës...
  • 2011-04-30

Lulzim Basha: Jeta ime mes Aurelës dhe Dafinës...

30-04-2011 / Gazeta 55 Kandidati i mazhorancës për bashkinë e Tiranës, Lulzim Basha, rrëfen jetën private në emisionin “Zonë e Lirë” në gazetarit Arjan Çani. Basha flet dhe për premtimet e tij elektorale, duke u fokus