Rezultate te kerkimit per termin: +Asaj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.551Z

Elgit Doda i lutet asaj

Producenti i njohur shqiptar, Elgit Doda ka publikuar projektin e fundit muzikor të titulluar Asaj. Është një baladë ritmike që ka sjellë ai për këtë sezon, por nuk dihet nëse është dedikim për një person të vecantë. “I lutem asaj, ta dua dhe pak Se lamturimën dot unë jo nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.809Z

Diplomacia greke, një hap para asaj maqedonase

Athinë-Shkup Pas deklaratës së fundit të ministrit plotësues të Jashtëm të Greqisë, Dimitris Drucas, se Athina është gati ta pranojë emërtimin e “Republika e Maqedonisë Veriore” për të gjitha përdorimet, pra në planin dypalësh dhe atë ndërkombëtar, duket qartë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.719Z

Olivia Muuns:Jeta ime përtej asaj që duket (FOTO)

Olivia Muuns së fundmi ka xhiruar për një seri veshjesh bikini për revistën Esquire. Veç të tjerash ajo ka treguar edhe për jetën e saj dhe se si arrin ta mbajë ajo trupin në këtë gjendje kaq të mirë. Jeta ime është në të shumtën e kohës në udhëtime. Edhe pse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.617Z

Policia bashkiake leter asaj te rendit

Policia bashkiake, në një letër drejtuar Drejtorisë së policisë së Tiranës, i ka kërkuar asaj bashkëpunim në heqjen e materialeve zgjedhore të vendosura nga partitë politike në mënyrë të paligjshme. Ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.995Z

Ndërtohet rruga tek “Filanto”, Basha: Ky është kontrasti midis asaj që lamë pas dhe asaj që na pret

TIRANE - Me një investim prej 13,7 milionë lekësh Bashkia e Tiranës përfundoi ndërtimin e segmentit rrugor që lidh rrugën “Skënder Jareci” deri tek shinat e Trenit, në Njësinë Numër 9. Në këtë segment është ndërtuar sinjalistika rrugore vertikale dhe horizontale, janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.854Z

Prokuroria shqiptare do ti tregoje sekretet asaj kosovare

Tirane 12 tetor NOA - Kosova dhe Shqiperia duhet te shkembejne ne menyre reciproke te dhenat provat apo faktet mbi ngjarjet perkatese ne menyre qe te mund te percaktohet me lehte pergjegjesia penale e autoreve te krimit te organizuar nder-rajonal dhe perballja e tyre me drejtesine. Nje fakt i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.833Z

Marrëveshje mes qeverisë austriake dhe asaj shqiptare për taksimin elektronik

Qeveria shqiptare ka nënshkruar një marrëveshje me atë austriake për pagesat e taksave. Sipas kësaj marrëveshje, tashmë bizneset do pagujanë tatimet ndaj shtetit në rrugë elektronike. Ministri i Financave, Ridvan Bode, që nënshkroi këtë marrëveshje në emër të qeve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama