Rezultate te kerkimit per termin: +Asambleja

Total: 6064
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.226Z

Asambleja parlamentare e Këshillit të Europës

Funksionimi i institucioneve demokratike në Shqipëri Rezoluta 1709 (2010)1 1. Asambleja parlamentare shpreh keqardhje për krizën politike, e cila ka dëmtuar seriozisht politikën shqiptare pas zgjedhjeve parlamentare të qershorit 2009, me bojkotin e Parlamentit nga opozita e udhëhequr nga Par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.303Z

Sot mblidhet asambleja e Tiranës

 Ashtu siç është paralajmëruar, Tirana do të zhvillojë sot asamblenë e jashtëzakonshme të saj, edhe pse institucioni nga varet klubi, Bashkia e Tiranës, nuk e njeh një nismë të tillë. Në të vërtetë nisma është marrë konform statutit të klubit, sipas të cilit parashi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.299Z

Nis Asambleja Kombetare e PS-se

Nis punimet Asambleja Kombetare e Partise Socialiste, nderkohe qe me votim eshte vendosur qe kamerat te qendrojne jashte salles. Asambleja do te degjoje vleresimin dhe qendrimin e kryetarit Edi Rama per zgjedhjet i bere publik edhe gjate diteve pas zgjedhjeve, por edhe qendrimin e tij ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.584Z

Përmbytet Asambleja

Lubia në krye të PS-së, është bërë qesharak dje, duke u sjellë si sekretarët e parë qëmoti, duke ndaluar deputetët që të flasin, duke kërcënuar me sy se do ushtronte dhunë po ta ndërprisnin dhe duke iu kthyer politikës së rrugës dhe të nënrrugës, si e vetmja mënyrë për ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.675Z

Asambleja e PS, prova për manipulimin zgjedhore

TIRANE- Asambleja Kombetare e Partise Socialiste ka nisur punimet paraditen e sotme me prezantimin e fakteve per manipulimin e procesit zgjehdore ne Tirane. Te dhenat jane te mbledhura nga CD e grupeve te numerimit te dokumentuara nga ana e eksperteve ligjore te PS-se, te cilat jane te perfshira edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.434Z

Gjirokaster asambleja e PS fton Tavon

Asambleja e socialisteve ne Gjirokaster qe u mblodh te marten pasdite vendosi te ftoje publikisht deputetin e dorehequr nga grupi parlamentar Vangjel Tavon te gjeje force dhe arsye per tu rikthyer ne PS. Gjate nje deklarate per shtyp kryetari i deges se Gjirokastres Florian Hysi tha se a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.311Z

Asambleja voton rezoluten e Rames

Asambleja e Partise Socialiste ka votuar rezoluten e kryetarit te kesaj partie, Edi Rama. Propozimi i kreut socialist ka kaluar me vetem 15 vota kunder. Ne kete menyre ka rene rezoluta e anetarit te kryesise se selise roze, Ben Blushi. Permes dokumentit te votuar denohet procesi zgjedhor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama