Rezultate te kerkimit per termin: +Asension

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.046Z

Kupa, Reali thyen Barcelonën në ndeshjen e parë

Cristiano Ronaldos i mjaftojnë 22 minuta në Superkupë për  ti vënë njërën dorë Realit te trofeu, me madrilenët që fituan 3-1 në Camp Nou , ku portugezi në 22 minuta që qëndroi në fushë shënoi 1 gol, tregoi muskujt dhe mori dhe një të kuq. Protagonizëm abosult i CR7 në një nde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.263Z

Real Madridi kampion i Europës, Ramos-Karvajal ndalojnë Seviljen

Real Madrid është shpallur fitues i Superkupës së Europës duke mundur Seviljen në limitin e kohës shtesë. Në Norvegji “merengesët” kanë mundur 3-2 Seviljen dhe fitojnë Superkupën e Europës 2016, e treta në historinë ee tyre. Pa Kristiano Ronaldon dhe Bejl, skuadra e Zidan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.358Z

Spektakël në Bernabeu, Reali e Valencia ndajnë pikët

Dy mrekulli të Marco Asensios nuk i mjaftuan Realit përballë Valencias që arriti të merrte një pikë brenda në Santiago Bernabeu, ku madje flirtoi edhe me fitoren. 2-2 përfundoi ky takim emocionues, me Los Blancos, që edhe pse e nisën me gol, nuk arritën të merrnin maksimumin e pikëve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.938Z

Ajax spektakolar, Reali eliminohet me turp. Tottenham fiton sërish!

Ajaxi i Amsterdamit kthehet ai i kohëve të arta. Harkëtarët pushtuan Santiago Bernabeun duke dhuruar spektakël dhe duke fituar me rezultatin e thellë 1-4 ndaj Realit të Madridit. Kampionët në fuqi të Europës mbetën jashtë Championsit që në fazën e 1/8-ave duke dorëzuar trofeun në m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama