Rezultate te kerkimit per termin: +Asgj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.010Z

Miliona mallra të konfiskuara asgjësohen

 Janë mbi 1.2 milion euro mallra të konfiskuara nga Doganat e Kosovës vetëm gjatë vitit 2013. Mallrat e konfiskuara, thonë për Radion Evropa e Lirë përfaqësues të Doganave të Kosovës, në të shumtën e rasteve asgj&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.186Z

Asgjësohet peshk i dyshimtë

Rreth 170 kg peshk janë konfiskuar dhe më pas, janë asgjësuar me arsyetimin se mallin nuk plotësonte kushte që kanë të bëjnë me bartje të produkteve ushqimore. “Në pikëkalimin kufitar Vërmicë janë ndaluar dy autom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:10.229Z

Asgjësohen 15840 litra pije energjike

Agjencitë qe veprojnë ne kuadër të Menaxhimit të Integruar të Kufirit( MIK) kanë ndaluar sot një ngarkesë me pije energjike pa dokumentacion të rregullt ku pas verifikimit qe i është bërë nga inspektorët fitosanitarë ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.155Z

Asgj nuk e anulon pavarsin

"Askush nuk mund ta anuloj pavarsin e Kosovs", ka thn pr Radion Evropa e Lir Ministri i Jashtm Sknder Hyseni, njherit kryesues i delegacionit kosovar n Gjykatn Ndrkombtare t Drejtsis. Nse qllimi i ktij debati ishte zvarritja e procesit t njohjes s Kosovs, ather kjo sht arritur. Neve na vjen keq q k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.340Z

Asgjësohen 151 mijë kilogramë produkte ushqimore

Hiç më pak se 151 mijë produkte ushqimore janë asgjësuar gjashtë gjashtëmujorit të parë të këtij viti nga Agjencia e Veterinës dhe e Ushqimit e Kosovës (AVUK), si edhe nga Dogana e Kosovës. Sipas të dhënave që ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.326Z

Guardiola: Reali? Asgjë për mua

Trajneri i Bayern Munich, Pep Guardiola, ka insistuar se finalja e Audi Cup, përballë Real Madridit, nuk paraqet asgjë të veçantë. Guardiola që erdhi përmes sistemit të të rinjve të Barcelonës, kaloi më shumë se një dekad&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.509Z

Vlore, asgjësohen 480 rrënjë kanabis sativa

VLORE-Policia e Vlorës zbuloi dhe asgjësoi të shtunën 6 parcela me 480 rrënjë bime narkotike kanabis sativa. Burime zyrtare të policisë lokale bënë të ditur se kanabisi u asgjësua në afërsi të fshatit Velçë,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama