Rezultate te kerkimit per termin: +Ashprsimi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.194Z

Qeveria serbe ndahet në dy rryma për Kosovën

Zhvillimet Shtohen prplasjet mes Jeremiit dhe Dinkiit Mosmarrveshjet n koalicionin qeveriss rreth rezoluts pr Kosovn kan arritur kulmin n mbledhjen e qeveris s Serbis, kur shefi i diplomacis Vuk Jeremi ka thn se Beogradi nuk do t lshoj pe para krkesave t Brukselit, i cili krkon zbutje t rezoluts pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.862Z

Prifti: Ju tregoj si Rama merrte drogë në zyrën e Bashkisë

Ministri i Ekonomis, Tregtis dhe Energjetiks, tha sot pr mediat se e mirpret padin e kryetarit socialist n lidhje me deklaratat e tij n parlament, ku Prifti tha se Rama merr 3 mij euro drog n dit dhe fsheh seksualitetin e tij. Madje sot ai intensifikoi qendrimin e tij ndaj kreut t opozits pr konsumi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.584Z

Dule refuzon heshtjen për viktimat çame, debate me deputetët e PDU

Mungesa e kortezis nga kreu i Bashkimit pr t Drejtat e Njeriut, ndaj represionit grek mbi komunitetin am ka shkaktuar debate t ashpra n salln e Kuvendit. Kreu i Partis pr Drejtsi dhe Unitet Shptim Idrizi u ka krkuar kolegve deputet t nderojn me nj minut heshtje, viktimat e masakrs greke n amri. Por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.887Z

Prifti: Kam parë Ramën duke marrë drogë në zyrën e bashkisë

PS ngre padi penale ndaj ministrit Prifti Ministri Dritan Prifti ka deklaruar dje se ka par me syt e tij kryetarin e Partis Socialiste, njkohsisht kryebashkiak i Tirans, duke marr drog. Madje, ai shton se kt veprim ai e kryente n zyrn e shtetit, pikrisht n zyrn e kryetarit t bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.041Z

Paditë, Edi Rama kërkon burgosjen e qeverisë

Rama, 9 padi kundër ministrave dhe deputetëve të PD-së Pasi sht bindur se betejn me kutit e ka t humbur, kryesocialisti dhe kryebashkiaku i Tirans, Edi Rama, nis nj betej t re me mazhorancn qeverisse. Ngjan me lajthitjen e radhs s ktij njeriu q duket se ka humbur edhe ekuilibr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.250Z

Fjalor i ashpër Prishtinë - Beograd

Paralajmrimi i negociatave dhe vendimi i GJND-s, ka ashprsuar retorikn mes t Prishtins dhe Beogradit. Nj gjuh m e ashpr kundr njri-tjetrit sht dgjuar n javn e fundit nga lider t Beogradit dhe t Prishtins. Derisa presidenti serb Boris Tadiq ka akuzuar ministrin kosovar t Punve t B

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama