Rezultate te kerkimit per termin: +Ashton +Kutcher

Total: 323
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.748Z

Ashton Kutcher portretizon Steve Jobs

Ashton Kutcher, së fundmi në një intervistë zbulon se ka marë përsipër të portretizojë Steve Jobs në filmin e tij më të ri. Aktori shprehet se ka qenë shumë i emocionuar që nga momenti kur ju ofrua ky rol, pasi për të ka shumë rëndësi. Gjatë një interviste ku ju kërkuan detaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.920Z

Demi Moore dhe Ashton Kutcher sërish bashkë?!

Demi Moore përpiqet të fshihet në castin që flashi i aparatit shkëlqenu mbi fytyrën e saj dhe realizon këtë foto, ku ajo duket teksa ecën përbri ish-bashkëshortit të saj disa vjet më të ri, Ashton Kutcher në një aeroport amerikan, dy vjet pas divorcit të tyre. Të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.517Z

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher behen prinder

0 brbr brbrifti i aktoreve Mila Kunis dhe Ashton Kutcher ne faqen e tyre te Facebook-ut kane publikuar foton e femijes ku kane bashkangjitur edhe 8 foto te bebeve te tjere per ta bere sa me konfuz publikun ne dallimin e femijes se porsalindurbrbr brbrUne dhe Mila i urojme mireseradhjen Wyatt Isabel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.802Z

Ashton Kutcher, aktori më i paguar për seritë televizive

Ashton Kutcher është aktori më i paguar për seritë televizive. Aktori i cili fiton rreth 750 mijë dollarë për çdo episod televiziv. Pas tij renditen Jon Crier (625 mijë dollarë) e Mark Harmon, me 525 mijë dollarë për një episod serie. Ndër 10 më të paguarit rendite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.355Z

Demi Moore kërkon zyrtarisht divorcin nga Ashton Kutcher

Share Pas gjashtë vjetësh, martesa mes aktorëve të njohur Demi Moore dhe Ashton Kutcher është drejt fundit. Kjo është bërë e ditur nga ana e Moore. Me anë të një deklarate për shtyp, ajo ka bërë të ditur se ka kërkuar zyrtarisht që të divorcohet nga bashk�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.051Z

Ashton Kutcher ofendon Robert Pattinson

Ashton Kutcher, aktori i cili do të zëvendësojë Charlie Sheen në serialin ‘Two And A Half Man’, ka vendosur t’i bëjë reklamë vetes në kurriz të një kolegu të tij, Robert Pattinson. Gjatë një intervis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.047Z

Ashton Kutcher në rolin e Steve Jobs

Ashton Kutcher do të mishërojë Steve Jobsin në filmin biografik për të. Ndonëse shumë kritikë filmash besojnë se Ashton nuk është aktori më i mirë që mund ta mishërojë Jobsin, producenti Mark Hulme në një intervistë së fundi ka zbuluar ca gjëra në lidhje me filmin dhe arsyet p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama