Rezultate te kerkimit per termin: +Asistenten +Kryesore

Meta: total 13 / total_found 13 / time 0.000 / keyword[0] asistenten / docs[0] 68 / hits[0] 86 / keyword[1] kryesore / docs[1] 101484 / hits[1] 124740 /
Gazetari i vrarë në Sllovaki, arrestohen tre italianë
  • 2018-03-02

Gazetari i vrarë në Sllovaki, arrestohen tre italianë

Biznesmeni italian Antonino Vadala është arrestuar nga policia sllovake, e cila po heton mbi vdekjen e gazetarit investigativ të vrarë Jan Kuçiak. Lajmi bëhet i ditur nga gazeta sllovake Korzar, e cila ka saktësuar se së bashku me të, janë arrestuar edhe i vëllai Bruno dhe kushëriri Pier

No Pic available
  • 2017-10-01

Whitney Houston, ishte biseksuale lidhja e fshehtë me asistenten

Në katin e parë të Beverly Hilton më 11 shkurt 2012 makinat e zeza do të ndaleshin, për të lënë aty yje si Serena Williams, Britney Spears dhe Gayle King, për festën e Grammys. Disa kate më sipër në dhomën 434 një ekip mjekësor ishte duke u kujdesur për trupin e pajetë të yllit t

Presidenti Nishani priti Zëvendës Asistenten Kryesore të Sekretarit të Shtetit në Zyrën për Burimet Energjetike, Mary Burce Warlick
  • 2016-09-09

Presidenti Nishani priti Zëvendës Asistenten Kryesore të Sekretarit të Shtetit në Zyrën për Burimet Energjetike, Mary Burce Warlick

9 shtator 2016 Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bujar Nishani priti sot në një takim të veçantë Zëvendës Asistenten Kryesore të Sekretarit të Shtetit në Zyrën për Burimet Energjetike, Ambasadoren Mary Burce Warlick, e cila ndodhet në Shqipëri në një vizitë pune në kuadrin e një

Nishani-Warlick SHBA mbeshtetje per me shume investime ne fushen energjike
  • 2016-09-09

Nishani-Warlick SHBA mbeshtetje per me shume investime ne fushen energjike

Transmetuar me 09092016 - 1530 Presidenti Bujar Nishani priti sot ne nje takim te vecante Zevendes Asistenten Kryesore te Sekretarit te Shtetit ne Zyren per Burimet Energjetike Ambasadoren Mary Burce Warlick e cila ndodhet ne Shqiperi ne nje vizite pune ne

Kodheli-Farkas: Shqipëria mbështet politikën e bashkëpunimit rajonal
  • 2015-07-13

Kodheli-Farkas: Shqipëria mbështet politikën e bashkëpunimit rajonal

Ministrja Kodheli priti zv. Asistenten e Sekretarit të Mbrojtjes të ShBA-se, Evelyn N. FarkasTIRANË, 13 Korrik/ATSH-Gjergji Mima/ -Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, zhvilloi te henen pasdite një takim me zv. asistenten e Sekretarit të Mbrojtjes të SHBA-se për Rusinë, Ukrainën dhe Euroazi

No Pic available
  • 2015-07-13

Kodheli-Farkas: Shqipëria pjesëmarrëse në forcën pararojë të NATO-s për 2016-2018

Ministrja e Mbrojtjes, znj.Mimi Kodheli, zhvilloi sot pasdite një takim me zv. asistenten e Sekretarit të Mbrojtjes të ShBA-s për Rusinë, Ukrainën dhe Euroazinë, znj. Evelyn N. Farkas. Zonja Farkas ndodhet në Tiranë si pjesë e delegacionit të lartë amerikan, kryesuar nga ndihmës Sekreta

Kodheli takon Farkas: Duam asistencë ligjore nga SHBA në luftën kundër korrupsionit
  • 2014-06-04

Kodheli takon Farkas: Duam asistencë ligjore nga SHBA në luftën kundër korrupsionit

Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, e cila ndodhet në Bruksel ku po merr pjesë në Ministerialin e radhës të ministrave të Mbrojtjes të vendeve të NATO-s, pati një takim kokë me kokë me zv.asistenten e Sekretarit të Mbrojtjes së Shteteve te Bashkuara të Amerikës, për Rusinë, Ukra