Rezultate te kerkimit per termin: +Asmer +Bilali

Total: 6
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.168Z

Kërcënimi i trajnerit/ Të dielën i dha lamtumirën të atit, Asmer Bilali sërish në Shkodër

Asmer Bilali ka mbërritur sërish në Shkodër. I shoqëruar nga forca të shumta sigurie nga policia Asmer Bilali këtë radhë erdhi për të dëshmuar në gjyqin që po zhvillohet për ngjarjen ndaj ish-trajnerit të Vllaznisë Ernest Gjoka i cili u godit nga një person në kohën kur drejtont

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.160Z

Vrasja e babait dhe xhaxhait/ Blindohen varrezat, Asmer Bilali shkon në ceremoni

Apeli i gjyshit të tij nga nëna, Fahri Vejuka për ta lejuar që të marrë pjesë në varrimin e babait dhe xhaxhait, të cilt u ekzekutuan ditën e djeshme në Shkodër duket se nuk ka rënë në vesh të shurdhër. Ish-kampioni i boksit Asmer Bilali, i cili prej disa muajsh ndodhet në burg, ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.160Z

Dalin pamjet, Asmer Bilali i jep lamtumirën babait dhe xhaxhait (FOTO)

Tre furgonë policie dhe shumë makina të tjera të vogla për të blinduar varrezat e Shkodrës, në mënyrë që ish-kampioni i boksit Asmer Bilali, ti jepte i qetë lamtumirën e fundit babait Astritit dhe xhaxhait Brahimit. Ata të dy u ekzekutuan ditën e djeshme në prag të banesës së tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.880Z

Turneu Ndërkombëtar, Asmer Bilali boksieri më i mirë

SHKODËR- Boksieri shkodran Asmer Bilali është shpallur Boksieri më i Mirë i Turneut Ndërkombëtar të Boksit, Memorial “Vllaznia “2012”, që u zhvillua për tre ditë me radhë në pallatin e sportit “Qazim Dervishi&rd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.158Z

Shkodër/ Viktima babai i ish-kampionit të boksit, pjesë e grupit Bajri (EMRAT)

Një nga viktimat e ngjarjes kriminale të ndodhur sot në lagjen e Zooteknikës në Shkodër është Astrit Bilali. Ai është babai i Asmer Bilalit, ish-kampionit të boksit me Vllazninë që u arrestua pak muaj më parë gjatë operacionit të FNSH në Shkodër për të goditur grupin kriminal Ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.171Z

Ngjarjet në Shkodër/ Ja momenti kur Astrit Bilali paralajmëroi vrasjen e tij (VIDEO)

Gazetari i kronikës Artan Hoxha, i cili nëpërmjet postimeve në Facebook ka thënë se policia i njeh vrasësit e vëllezërve Astrit dhe Brahim Bilali, që u vranë javën e shkuar në pragun e banesës së tyre në Shkodër, ka publikuar një video tronditëse në emisionin JAVA në RTSH. Në m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.158Z

Arsenal armësh e municionesh, dy vëllezërit e vrarë të arrestuar në 2016

Astrit Bilali (majtas) dhe Ibrahim Bilali (djathtas) Astrit Bilali, një nga dy vëllezërit që u vranë sot në Shkodër sapo dilnin nga banesa e tyre në zonën e njohur si Zooteknike përveçse i njohur si pronar i hipodromit të kuajve, ka edhe disa precedentë penal. Familja e tij ka një lidh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama