Rezultate te kerkimit per termin: +Asnjher

Meta: total 382 / total_found 382 / time 0.000 / keyword[0] asnjher / docs[0] 382 / hits[0] 454 /
No Pic available
  • 2019-02-09

Unaza e Re, Meta sulmon projektin: Ka shpikje jashtë ligjeve të Shqipërisë!

Në një intervistë ngë Uashingtoni për Zërin e Amerikës, Presidenti Ilir Meta është përgjigjur për disa nga temat më të nxehta që kanë rrëmbyer vëmendjen e shqiptarëve në këtë fillim viti. Duke folur për përplasjet e vazhdueshme Presidencë-Kryeministri, Meta është ndalur tek

No Pic available
  • 2019-01-13

Laura Bush, si e humbi shokun e ngushtë n aksident

Laura Bush dhe bashkëshorti i saj, ish-presidenti amerikan Xhorxh Bush Ish-zonja e par e Ameriks Laura Bush, n librin e saj me kujtime, teksa tregon pr fmijrin, ndalet tek nj aksident q i mori jetn miku t saj m t mir, Majkut. Ja çfarë shkruan ajo: 6 Nntori ishte e mrkur, por at nat ne kishim dal,

NATO DHE XHAXHAI QË NERVOZON
  • 2018-07-14

NATO DHE XHAXHAI QË NERVOZON

Shum e kan prjetuar nj gj t till: nj xhaxha q nervozon kur shfaqet n çdo takim familjar dhe rrfen gjat gjith dits t njjtn marrzi. Ai si pjesëtar i familjes duhet t jet i pranishm n kto takime e askush nuk e merr m seriozisht at. Por t till xhaxhallar nuk kan n dor komandn jo vetm ndaj arsenalit m

No Pic available
  • 2017-08-16

Kujdes fustanin Kylie

Kylie Jenner asnjherë nuk ka pasur turp që të ekspozojë format e saj. Por këtë herë ylli i pasarelave ka zbuluar  aksidentalisht të brendshmet e saj pasi iu ngrit fustani. 20-vjeçarja ka ardhur si një moment si version i ri i Marilyn Monroe ndërsa era frynte fustanin e saj të lehtë

Ndryshimi i madh i Besa Kokëdhimës ndër vite
  • 2017-07-21

Ndryshimi i madh i Besa Kokëdhimës ndër vite

 Besa Kokëdhima njihet si njëra ndër artistet shqiptare me vokalin e saj të fuqishëm. Besa ka edhe adhurues të shumtë të cilët e dëgjojnë dhe e ndjekin me ëndje. Përveç këngëve Besa i kushton rëndësi edhe pamjes së jashtme, e mbase edhe më shumë se në fillimet e pa

No Pic available
  • 2017-06-30

Tre firmëtarët e PD-së së re: Më 22 korrik Shqipëria pa opozitë

Tre firmëtarë të kërkesës për largimin e Lulzim Bashës nga kreu i Partisë Demokratike për herë të parë sqarojnë publikisht arsyet përse firmosën peticionin. Të ftuar në emisionin Debati në Channel One të gazetarit Roland Qafoku, ata cilësojnë si rrezik kryesor që pas 22 korriku

Kjo sht risia q do t shikoni kt vit n The Voice
  • 2016-12-30

Kjo sht risia q do t shikoni kt vit n The Voice

Imazhi më i ri i spektaklit, n edicionin e tij t gjasht do t jet Fjoralba Ponari. Pr t sht shkruar edhe m par n faqen zyrtare t spektaklit, por tani sht msuar qartsisht roli q ajo do t ket brenda tij. Fjoralba, e cila vazhdon studimet për stomatologji dhe gjithashtu është e angazhuar në biznesi