Rezultate te kerkimit per termin: +Asnjri

Total: 45
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.324Z

Kjo jet komike

Jevgu i vogl N nj familje jevgjish me shum fmij, nj dit djali m i vogl vjen n shtpi i lyer gjith balt. E ma e kap pr jake dhe i drejtohet t shoqit: - H si thua, ta laj apo m mir bjm nj tjetr? *** Lumi Na ishte nj her nj familje jevgjish. Nj dite burri vjen me vrap dhe i thot gruas:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.876Z

Delijorgji, Gjykata: Arrest me burg

Gjykata ka vendosur masn e arrestit me burgim pr tre t arrestuarit pr tragjedin e Grdecit, Mihal Delijorgji, Ylli Pinari dhe Dritan Minxholli. N seancn gjyqsore t zhvilluar n ngarkim t t pandehurve t ksaj shtje, asnjri prej tyre nuk ishte i pranishm n salln e gjyqit, pr t dgjuar masn e siguris.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.487Z

Ilion Lika drejt Vllaznisë

Ilion Lika drejt Vllaznis: Kjo sht hipoteza e fundit rreth t ardhmes t ish-gardianit t ports s Dinamos dhe Terek Groznit. Ish-portieri i kombtares s Shqipris ka mundsi q n gjysmn e dyt t kampionatit shqiptar te aktivizohet me Vllaznine. Lika i cili kishte kontrat me Terek nuk luajti asnj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.952Z

Ibra qëndron te Barça, jo Robinjos

Katalant Barcelona prgnjeshtron zrat pr arritjen e nj marrveshjeje me sulmuesin brazilian t Manester Sitit, Robinjo. Zv.presidenti i klubit katalan, Josep Maria Bartomeu, deklaroi pr t prditshmen “Sport”: “Prej muajsh po vzhgojm lojtar t ndryshm, por asnjri prej tyre nuk e ka bind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.352Z

Lioni refuzon t huazoj Milan Barosin

Olimpik Lion, lider i kampionatit francez t futbollit, ka refuzuar t huazoje sulmuesin ek, Milan Baros dhe mbrojtesin algjerian, Nadir Belhadj, t cilt krkohen nga RC Lens, q ndodhet n vendin e 18-t n klasifikim. "Sipas informacioneve q vijn nga Lens, Nadir Belhadj e Milan Baros nuk do t lar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.168Z

Berisha: T krijojm komisionin, kutit nuk hapen

Kryeministri Sali Berisha krkoi nga deputett opozitar q t mos e shndrrojn seancn plenare n nj gjyq publik ndaj 20 mij komisionerve socialiste dhe t mos prdorin termin 'krim elektoral'. "Nuk mund t flisni pr 'krim elektoral' ndaj komisionereve pr shkak se ata firmosn fitoren ton. Ju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.500Z

Kryesocialisti Rama lë grevën e urisë

Pr 24 or, kryetari i selis roz nuk do t jet pran grevistve t uris, si ka7 ditt e fundit, pasi sht nisur pr nj vizit n kryeqytetin belg por zyra e shtypit e Partis Socialiste nuk ka zbardhur axhendn e takimeve q Rama do te zhvilloj. N munges t kryesocialistit greva e uris n Bulevardin Dshmort e Kombi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama