Rezultate te kerkimit per termin: +Astrit +Idrizi

Total: 347
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.022Z

Presidenti, nis takimi Rama-Berisha-Meta e Idrizi

Berisha e Rama gjate takimit ne kuvend Kryeministri Berisha dhe kreu i opozitës Edi Rama po zhvillojne nje takim ne ambjentet e Kryesisë së Kuvendit. Përpjekja e dytë për një President konsensual mes Ramës dhe Berishës vjen një javë pas takimit të parë, i cili ishte pa rezultat. Nga ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.000Z

Idrizi Negociatat e mia 4-oreshe me Patozin dhe Pollon

Regjistrimi Te merkuren ne oren 12.00 kreu i PDIU-se Shpetim Idrizi ngjiti shkallet e Kryesise se Kuvendit per te depozituar amendimet ndaj draftit te shumedebatuar dhe i pagezuar me emrin e ministrit te Inovacionit Pollo. Perballe alternativave se dhenies se votes kunder apo te mospjesemarrjes ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.871Z

Marrëveshja për bashkëqeverisje me PDIU-në, Rama dhe Idrizi bisedime në Kryeministri

Aleatët ARTEMISA HOXHA Kreu i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi, për më shumë se gjysmë ore ka zhvilluar një takim pasditen e djeshme me Kryeministrin e vendit, Edi Rama. Takimi i mbajtur në Kryeministri mësohet se është kërkuar nga aleati më i ri që iu bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.022Z

Presidenti, takohen Berisha, Rama, Meta e Idrizi

Ka nisur rreth orës 19:30 në kryesinë e kuvendit takimi mes liderëve kryesorë politikë, Sali Berisha, Edi Rama, Ilir Meta si dhe kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi, prania e të cilit ka qenë e papritur në këtë tryezë negociatash. N&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.434Z

Te djathtet e cilesojne draftin si te rendesishem

Mazhoranca Kryetari i grupit parlamentar te PD Astrit Patozi sekretari i pergjithshem i LSI-se Luan Rama sekretari i ceshtjeve ligjore te PR-se Arian Madhi dhe kryetari i PDIU-se Shpetim Idrizi pas mbledhjes se fundit te tryezes se partive firmosen edhe marreveshjen e partive parlamentare. Ndonese

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.415Z

Marreveshja aleatet firmosin PS terhiqet

Aleatët e PD në tryezën e bisedimeve kanë firmosur marrëveshjen e propozuar nga PD për zgjedhjet e ardhshme lokale. Astrit Patozi nga PD, Luan Rama nga LSI, Arjan Madhi nga PR dhe Shpëtim Idrizi nga PDIU firmosën për partitë përkat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.733Z

Zbardhet axhenda e Presidentit Nishani për caktimin e datës së zgjedhjeve

02-11-2012 / Gazeta 55 E hëna do jetë një ditë e ngjeshur takimesh për kreun e shtetit Bujar Nishani, i cili do të zhvillojë konsultime të vecanta me përfaqësuesit e partive politike parlamentare, për caktimin e datës së zgjedhje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama