Rezultate te kerkimit per termin: +Astrit +Patozi

Total: 4440
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.628Z

Ka humbur Astrit Patozi

Kryesuesi i listës së kandidatëve për deputetë në qarkun e Vlorës, për PD njëherazi edhe nënkryetari i përgjithshëm i PD-së e ish kryetari i grupit të saj parlamentar, Astrit Patozi ka humbur pa lënë asnjë gjurmë. Ditën që në Vlorë do të zhvillonte mitingun e radhës kryetari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.258Z

Astrit Patozi: Në PD nuk dikton Berisha

I ftuar në ABCNews, Astrit Patozi, deputet i Partisë Demokratike, ish-funksonar i lartë i saj tha se pavarësisht rolit protagonist të Sali Berishës në PD, ai nuk e sheh atë diktues në vendimmarrje. Patozi nuk preferon të flasë për politikanë të vjetër apo të rinj. Ndarja që vlen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.497Z

Astrit Patozi nuk është më një Blush në PD

Ka pasur media që kanë nxituar të bëjnë krahasime mes Astrit Patozit dhe Ben Blushit, duke i cilësuar si të ngjashëm për rolin e tyre brenda partive. Por ndërsa Ben Blushi e ka shtuar dozën e kritikave dhe po thellon ndarjen me PS, Astrit Patozi e ka ulur dozën e kritikave ndaj kreut t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.699Z

Astrit Patozi kërkon të hapen dosjet e vitit 1997

Share Nënkryetari i Partisë Demokratike, Astrit Patozi kërkon hapjen e të gjitha dosjeve të vitit 1997. Duke folur për GSH, Patozi ka insistuar në hapjen e çdo dosje që u ka shkaktuar traumë qytetarëve shqiptarë. Ka elementë mjaft të faktuar do të thoja, nga d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.010Z

Epitafi politik i Astrit Patozi

Nga Azgan Haklaj Erdhe nga hiçi, smësuat të ecni se instinkti ju shtyn të zvarriteni…. Disa ditë më parë në Top Story, gjatë një interviste të parapërgatitur, nënkryetari në detyrë i PDsë çuditi auditorin me të pathënat qe i kishte konservuar kahmot në ndërgjegjen e tij. S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.266Z

Shpërthen Astrit Patozi

Tiranë - Astrit Patozi, ish-nënkryetari i Partisë Demokratike, ka shpërthyer në akuza ndaj kryetarit aktual Lulzim Basha për mënyrën se si po udhëheq procesin zgjedhor në parti dhe largimin e personave të padëshiruar. Ai deklaron se kryesia e re e zgjedhur para dy javësh, nuk përfaqë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.274Z

VIDEO/ Astrit Patozi tregon mesazhet që ka shkëmbyer me Ramën

Astrit Patozi është një nga zërat më kritikë të qeverisë nga ana e opozitës. Por, ai ka treguar në emisionin Oktapod, se shkëmben mesazhe me kryeministrin Rama, për raste kortezie. astrit-patozi-turjani Është një kortezi njerrëzore. Më ka ururar mos gaboj perpra një viti a dy vi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama