Rezultate te kerkimit per termin: +Astrit +Patozi

Meta: total 1000 / total_found 4225 / time 0.003 / keyword[0] astrit / docs[0] 10068 / hits[0] 14940 / keyword[1] patozi / docs[1] 5067 / hits[1] 12265 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Patozi pas votimit: Secili do të korrë atë që ka mbjellë vetë

Sot është dita e sovranit dhe politikanët duhet të heshtin. Kështu është shprehur Astrit Patozi pas votimit në qendrën Nr.1964 tek shkolla “Lidhja e Prizrenit” në Tiranë. Për Patozin retorika e deritanishme e politikës nuk ka vlerë, pasi çfarë kanë mbjellur do të korrin

Seanca për Vettingun/ Votohet në bllok lista me 27 emrat, ja kush e kundërshtuan
  • 2017-06-18

Seanca për Vettingun/ Votohet në bllok lista me 27 emrat, ja kush e kundërshtuan

Parlamenti votoi sot listën me 27 emrat e komisioneve gjatë seancës së jashtëzakonshme ku përfshihen edhe anëtarët e Kolegjit të Apelimit me zëvendësuesit e tyre. Jozefina Topalli dhe Astrit Patozi ishin të vetmit që kundërshtuan listën, duke qenë se janë dhe dy prej emrave kryesor

Patozi: Keqardhje për fushatën e Bashës, PD po përçmohet nga kundërshtarët
  • 2017-06-17

Patozi: Keqardhje për fushatën e Bashës, PD po përçmohet nga kundërshtarët

Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi në një deklaratë për mediat në përfundim të seancës së sotme në Kuvendin e Shqipërisë, u shpreh se do të paraqitet në kuvend sa herë të jetë e nevojshme deri në përfundim të mandatit të tij si deputet i PD. Patozi ka shigjetuar ashp

No Pic available
  • 2017-06-17

Patozi paralajmëron Bashën: Legjenda e bashkëqeverisjes po dëmton PD

Astrit Patozi, me mandatin e deputetit demokrat deri në shtator shprehet i shqetësuar për situatën në të cilën ndodhet Partia Demokratike një javë para zgjedhjeve dhe bën përgjegjës kryetarin e PD-së, Lulzim Basha “E shikoj me keqardhje që për herë të parë në historinë e PD

No Pic available
  • 2017-06-11

INTERVISTA/ Patozi: Rruga ime nuk mbaron tek listat e Bashës

Astrit Patozi është një prej figurava të larta të Partisë Demokratike që mbeti jashtë listave të kandidatëve për deputetë të Lulzim Bashës, për zgjedhjet parlamentare të 25 qershorit. Pas publikimit të listave ai kë bërë disa reagime, si edhe është takuar me pjesën tjetër të

No Pic available
  • 2017-06-07

Nga Astrit Patozi/ Zgjedhjet janë çështje serioze, çuna

  ZGJEDHJET JANË ÇËSHTJE SERIOZE, ÇUNA! Megjithëse nuk e fsheh se më pëlqen humori dhe ata që e përdorin mirë batutën në ligjërimin politik, nuk mund të rri pa e thënë se ka një gjë të madhe që nuk shkon në këtë fushatë. E kuptoj mirë Edi Ramën, që po zbavitet dita-di

ZGJEDHJET JANË ÇËSHTJE SERIOZE, ÇUNA!
  • 2017-06-06

ZGJEDHJET JANË ÇËSHTJE SERIOZE, ÇUNA!

Astrit PATOZI Megjithëse nuk e fsheh se më pëlqen humori dhe ata që e përdorin mirë batutën në ligjërimin politik, nuk mund të rri pa e thënë se ka një gjë të madhe që nuk shkon në këtë fushatë. E kuptoj mirë Edi Ramën, që po zbavitet dita-ditës nga gjetjet e veta, me gojë d