Rezultate te kerkimit per termin: +Astrit +Veliaj

Total: 380
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.155Z

KQZ merr vendimin, Astrit Veliaj zyrtarisht deputet i PD

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mbledhjen e sotme ka vendosur në mënyrë unanime me 7 vota pro, që mandatin e lënë nga deputeti Eduart Halimi, ta marrë Astrit Veliaj që vjen i dyti në listë. Kjo u vendos pas tërheqjes së dy grave për të mos marrë mandatin e Halimit, që ishin në li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.336Z

Gjobe deputetit Astrit Veliaj

brbr1 milione leke eshte gjoba e Prokurorise se Pergjithshme ndaj deputetit te Partise Demokratike Astrit Veliaj i vene nen akuze per prishje te prones publike Kolegji Penal i Gjykates se Larte do te marre vendimin me 20 nentor Gjate seances se sotme prokurori i ceshtjes ka lexuar konkluzionet per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.916Z

Astrit Veliaj: Basha të themelojë parti të re

Prej ditësh nëpër portale flitet se deputeti i PD, Astrit Veliaj, është ftohur me Partinë Demokratike. Ai nuk shkon në mbledhjet e grupit. Ka pasur disa reagime online. Disa thonë se nuk ia vlen të diskutosh për këtë lajm, të tjerë thonë se tashmë që Veliaj ka disa probleme ligjore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.246Z

Gjykata e Larte jep vendimin Astrit Veliaj i pafajshem

Astrit Veliaj PUBLICITET Tirane 20 nentor 2015 NOAal- Deputeti demokrat Astrit Veliaj shpallet i pafajshem shte ky vendimi i dhene sot nga Gjykata e Larte pasi Veliaj akuzohej per shkaterrim pronebr br Prokuroria e Pergjithshme e akuzoi deputetin Astrit Veliaj per Shkater

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.244Z

Gjykata e Lartë shpall të pafajshëm deputetin Astrit Veliaj

Gjykata e Lartë shpalli të pafajshëm deputetin Astrit Veliaj, i cili akuzohej për shkatërrim prone. Veliaj kishte dalë para Gjykatës së Lartë për ndërtim të paligjshëm në Fier, qytet ku akuzohej se i kishte zaptuar 11 mijë metra katrorë tokë një banoreje, por edhe sepse kishte s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.238Z

Shkatërrim prone, shpallet i pafajshëm deputeti Astrit Veliaj

Gjykata e Lartë ka shpallur të pafajshëm deputetin e Partisë Demokratike Astrit Veliajn, i cili akuzohej për ndërtim pa leje dhe prishje të pronës publike. Deputeti Veliaj, ka ndërtuar një godinë në ambientin e ish-drejtorisë së Policisë Fier, truall i cili rezulton një pjesë me p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.382Z

Astrit Veliaj, në gjyq për shkatërrim prone në Fier

Prokuroria e Përgjithshme ka përfunduar hetimet për deputetin Astrit Veliaj dhe ka dërguar për gjykim dosjen e tij me akuzat e "Shkatërrimit të pronës" dhe "Ndërtim të paligjshëm". Sipas Prokurorisë shkeljet kanë të bëjnë me ndërtimin e paligjshëm të një godine për qëllime uni

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama