Rezultate te kerkimit per termin: +Ather

Meta: total 1000 / total_found 1030 / time 0.000 / keyword[0] ather / docs[0] 1030 / hits[0] 1543 /
No Pic available
  • 2018-08-19

MERKEL & PUTIN KUNDËRSHTARË TË BESUESHËM NË KOHË TË PASIGURTA

Angela Merkel dhe Vladimir Putin takohen pr t dytn her brenda tre muajve. Atmosfera sht e ftoht, por fal Donald Trumpit ata ndrgjegjsohen pr t prbashktat e tyre, mendon Michaela Küfner. Formati flet qart: deklarata para shtypit, por vetm para takimit. Pytje nuk lejohen. N dhjet minutat publike t dy

NATO DHE XHAXHAI QË NERVOZON
  • 2018-07-14

NATO DHE XHAXHAI QË NERVOZON

Shum e kan prjetuar nj gj t till: nj xhaxha q nervozon kur shfaqet n çdo takim familjar dhe rrfen gjat gjith dits t njjtn marrzi. Ai si pjesëtar i familjes duhet t jet i pranishm n kto takime e askush nuk e merr m seriozisht at. Por t till xhaxhallar nuk kan n dor komandn jo vetm ndaj arsenalit m

E ardhmja drejt Anglisë, edhe Tottenham në garë për Hysajn
  • 2018-06-05

E ardhmja drejt Anglisë, edhe Tottenham në garë për Hysajn

Tottenhami sezonin e fundit vuajti shumë në një pozicion, atë të mbrojtësit të djathtë. Kalimi i Kyle Walker tek Manchester City krijoi një vakum që nuk u plotësua dot as nga Trippier dhe as nga Serge Aurier, për këtë arsye drejtuesit londinez kanë shënjestruar mbrojtësin e përfaq

No Pic available
  • 2018-02-22

Fytyra dhe Dyfytyra! Ku ishe ti zoti Meta, KOLONELI I DETIT i përvishet Presidentit: Se ke hallin te pakti por tjetërkund

Ditën e djeshme Presidenti Meta bëri publike letrën drejtuar ministrit të Jashtëm Ditmir Bushati ku i kërkonte ndër të tjera të ishte më i qartë në kërkesën e tij për autorizim, ndërsa fill pas kësaj doli edhe në një konferencë ku i tregoi vijën e kuqe Bushatit përcaktuar qart

E PASURA E VARFR GJERMANI
  • 2017-11-15

E PASURA E VARFR GJERMANI

Koniunktur e mir, ekonomi n bum – n fakt shumica e gjermanve duhej t ishin posarisht n mirqenie. Por ata nuk jan. Rreziku pr t’u varfruar, madje sht i lart, sipas fondacionit Hans-Böckler. Nj supozim: T ardhurat mujore i humbet, sepse smuresh keq, aq sa nuk mund t punosh m. Nj sigurim p

No Pic available
  • 2017-09-19

FOTOT/ Dalin SMS-të që nxjerrin blof Enis Bardhin që tha se donte të luante për Shqipërinë

Mesfushori shqiptar që luan me Maqedoninë Enis Bardhi është konsideruar një talent për shkak të paraqitjeve të tija La Liga me Levanten dhe kombëtaren. Këto u vunë re edhe në ndeshjen e zhvilluar në Strumicë ku dy kombëtaret arritën një barazim 1-1. Në atë ndeshje tregoi cilësi t

I heqin patentën për shkelje të rregullave të qarkullimit, reagon Stine
  • 2017-08-29

I heqin patentën për shkelje të rregullave të qarkullimit, reagon Stine

Këngëtari i njohur Ernest Duka është revoltuar shumë në rrjetet sociale pasi policia i hoqi patentën për shkeljen e rregullave të qarkullimit rrugor mbrëmjen e së hënës (28 gusht) në Lezhë. Këngëtari u shpreh se gjobën e ka marrë vetëm se ka ecur me 20 km më shumë mbi normat e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama