Rezultate te kerkimit per termin: +Ata

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.762Z

Ata që largohen e ata që vijnë

04/02/10 13:30 Erioni, Kika, dhe Gjimi kanë dalë në oborr e ngrohen në diell. Ata bisedojnë për tema të ndryshme si për jetën jashtë, ashtu edhe brenda shtëpisë. Hakiu tregon se nuk po e bën gjumin rehat dhe kjo nga fakti se nuk kanë aktivitet fizik. Erioni dhe Gjimi mendojnë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.678Z

Ata, përçarësit...

25-07-2013 / Nga Rexhep Shahu Ata që kanë qenë në vorbull, në grumbull ose përreth gardhit kur u formua PD, ata që e lëpinë e molën e rropën e puthën e kafshuan e shqyen e shkërdhyen, ata që u pasuruan prej saj duke shaluar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.665Z

Ata po rrejnë!

Protokoll pas protokolli ata do ta dorëzojnë Kosovën. Ata do të flasin për shtetin e Kosovës, por do të vazhdojnë të zbatojnë dokumente që mohojnë shtetësinë e Kosovës. Ata nuk janë duke e bërë shtetin e Kosovës. ATA PO RREJNË! Nga Avni Zogiani* Sot, një vit pas gjashtë pik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.131Z

ATA ISHIN…

Astrit LULUSHI (SHBA) Këndo, hyjneshë, mërinë e tyre… që shumë hidhërime e kobe solli. dhe para kohe në skëterrë gremisi me mijra shpirtra burrërorë fatosash Iliada 1. Në fillim ata ishin dy. Me një të kaluar thuajse të ngjashme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.191Z

Ata ishin

  NJË VËZHGIM HISTORIK Në fillim ata ishin dy. Me një të kaluar thuajse të ngjashme plot me tituj, ndere e grada. Të dy kishin qenë besnikë të një kampi, tashmë të shpërbërë. Shqipëria sapo kishte dalë nga një epokë e errët. Vendi dukej si shtëpi e rrënuar që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.842Z

Ata sjanë shqiptarë

Share Nga Adriatik Kelmendi DY ZYRTARË KOSOVARË qëllojnë në pikën kufitare të Jarinjës kur vandalë serbë shkatërrojnë dhe djegin gjithë objektet aty. Natyrshëm të frikësuar, për jetët e tyre dhe për invadimin serb drejt Kosovës, njëri pyet tjetrin: Çka t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.426Z

Ata i bashkon dashuria

Shkër***ta me kapele, nën regjinë e Kled Kapexhiut, rikthehet këtë fundjavë në skenën e Teatrit Kombëtar  Të rrëmbyer nga ankthi i një jete të trazuar, Xheki, Veronika, Ralf, Viktoria dhe Hulio, bëjnë të vetmen gjë që duket se i jep vërtet kuptim kësaj zhurme të pafund. Dashur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama