Rezultate te kerkimit per termin: +Atlante

Total: 15
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.230Z

Justin Bieber mendon të blejë rezidencë në Atlantë

Pak ditë me parë u bë me dije se këngëtari I njohur Justin Bieber dëshironte që të shperngulej perfundimisht në Atlantë. Atje ai ëhstë larg aparateve ftografike, vëmendjes dhe sigurisht paragjykimit. Dhe mesa duket shueme shpejt dëshirën e tij do ta bëjë realitet. 19 vjecari I njohu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.360Z

Kupa e Botes per Klube, Pohang kunder Estudiantes

Pohang Steelers, skuadra kampione e Azise nga Koreja e Jugut, do jete kundershtarja e Estudiantes ne turneun e Kupes se Botes per Klube. Kampionet e Azise kane mundur 2-1 kongolezet e TP Mazembe fale nje dopiete te Denilson. Fillimisht braziliani barazoi golin e Mbenza Bedi dhe me pas fir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.437Z

Boterori i klubeve, Barcelona ne finale

Barcelona ka kaluar meksikanet e Atlente 3-1, ne gjysmefinalen e boterorit te klubeve dhe ka shkuar ne finale ku do te ndeshet me Estudiantes. Atlante ka kaluar e para ne avantazh ne minuten e 5-te me Rojas, por 30 minuta me vone ka ardhur barazimi me ane te Sergio. Ne pjesen e dyte te t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.837Z

Misioni i kryer

Barcelona u rikthye nga disavantazhi për të mposhtur Estudiantesin 2-1 në lojën shtesë të shtunën në finalen e Kampionatit Botëror të Klubeve, ku futbollisti më i mirë i vitit në Evropë, Lionel Messi shënoi me gjoks 10 minuta para fundit. Njësoj si në takimin gjysmëfinal kundër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.438Z

Barça mund Atlanten, në finale gjen Estudiantesin  

Skuadra e Pep Guardiolës e nisi keq takimin e sotëm, duke u ndëshkuar ende pa kaluar mirë pesë minutat e para. Rohas kaloi në epërsi meksikanët, të cilët në gjysmë oren e parë zhvilluan një lojë të mirë, duke i vënë në vështirësi spanjollët.Por barazimi erdhi në minutën e 35

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.748Z

Miley Cyrus provokon serish

0 Vazhdon pershkallezimi i provokimeve te Miley Cyrus e cila duket se nuk ka ndermend te ndalet Gjate nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.745Z

Miley Cyrus habit serish

0 Vazhdon pershkallezimi i provokimeve te Miley Cyrus e cila duket se nuk ka ndermend te ndalet Gjate nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama