Rezultate te kerkimit per termin: +Atletet +Conserve

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] atletet / docs[0] 339 / hits[0] 452 / keyword[1] conserve / docs[1] 2 / hits[1] 4 /
Ja çfarë nuk duhet të veshin burrat pas moshës 50-vjeçare
  • 2019-03-21

Ja çfarë nuk duhet të veshin burrat pas moshës 50-vjeçare

Nga xhinset me bel të lartë te pantallonat ushtarake Adrian Clark në Guardian rendit hapat e gabuar të njerëzve përjetësisht të rinj: nga xhinset me bel të lartë të pëlqyera nga Obama te atletet Converse. U thoni po trikove të gjata dhe golfeve.