Rezultate te kerkimit per termin: +Atletico +Madrid

Total: 1856
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.566Z

Formacionet zyrtare: Atletico - Real Madrid

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Atletico Madrid - Real Madrid. Atletico Madrid dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare para ndeshjes derbi ndërmjet tyre në kuadër të La Ligës. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Atlet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.611Z

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Atletico Madrid

Janë bërë zyrtare formacionet e super ndeshjes Real Madrid – Atletico Madrid, ndeshje e kjo e vlefshme për Kupën e Mbretit. Atletico, ndeshjen e nisë me dy gola avantazh, pasi që ndeshjen e parë, e fitoi me rezultat 2:0.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0"

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.921Z

Benitez në Atletico Madrid?

Nga Express më 15 shkurt 2011 në ora 18:49 Mund të jetë Atletico Madrid e ardhmja e trajnerit spanjoll, Rafael Benitez. Këtë mundësi nuk e ka hedhur poshtë as ish trajneri i Liverpoolit e Interit. “Atletico Madrid më duket ekip simpatik, gjithmonë më ka pëlqyer. Do ta udhëhiqj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.293Z

Atletico Madrid, pas Carvalhos

Atletico Madrid është i interesuar për transferimin e mbrojtësit të Chelseas, Ricardo Carvalho gjatë afatit kalimtar të verës. E përditshmja angleze The Daily Express ka bërë të ditur të enjten se Carvalho mund të shitet në fund të këtij sezoni si pjesë e disa ndryshimeve që prit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.849Z

Spanjë, ndalet Atletico Madrid

Ndalen kryesuesit e La Liga-s Atletico Madrid është ndalur në një barazim pa gola në "Vicente Calderon" ndaj Sevilla-s. Vendasit bënë të gjitha përpjekjet për të shënuar të paktën një gol në këtë ndeshje, por Sevilla është mbrojtur mirë dhe për rezultat ka arritur të marrë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.227Z

Barcelona shkaterron Atletico Madrid

Barcelona ka shkaterruar 5-2 Atletico Madrid dhe shkon ne krye e vetme ne klasifikimin e liges spanjolle. Dy gola jane shenuar nga Messi dhe nje nga Ibrahimovic. Rezultatet e tjera te javes se trete te kampionatit spanjoll jane La Coruna-Espanyol 2-3; Maiorca-Tenerife 4-0; Malaga-Santand

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.879Z

Barca - Atletico Madrid, formacionet zyrtare

Janë zyrtarizuar formacionet e ndeshjes Barcelona – Atletico Madrid, ndeshje kjo e vlefshme për Kupën e Mbretit. Atletico para këtij raundi, ka eliminuar Real Madridin.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Barcelona: Ter Stegen, Alves, Pique, Mascherano, Alb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama