Rezultate te kerkimit per termin: +Atletico

Total: 2921
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.310Z

Forlan vazhdon në Atletico

Atletico Madrid ka njoftuar se Diego Forlan ka nënshkruar kontratë të re me klubin. Reprezentuesi i Uruguait ka arritur marrëveshje të re, e cila do ta mbajë në Atletico deri në vitin 2013. Presidenti i Atleticos, Enrique Cerezo, kishte konfirmuar interesimin e Real Madridit dhe Barcelonë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.884Z

Atletico, pas Nocerinos

Klubi spanjoll Atletico Madrid është duke përcjellë paraqitjet e mesfushorit të Palermos, Antonio Nocerino, kanë bërë të ditur mediet italiane të premten. Nocerino ka treguar paraqitje të mira këtë sezon, derisa ekipi sicilian është në garë për kualifikim në Ligën e Kampionëve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.915Z

Atletico Madrid kërkon Inzaghin?

Sulmuesi i Milanit, Filippo Inzaghi, është synimi i ri i klubit spanjoll Atletico Madrid. Inzaghi, 36-vjeçar, mbetet pa kontratë në muajin qershor dhe nuk e sheh veten si pjesë e rezervave të Milanit dhe mund të kërkojë të largohet. El Mundo Deportivo shkruan se Atletico seriozish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.247Z

Atletico, ofertë për Falcaon

Nga Express më 08 gusht 2011 në ora 19:33 Atletico Madrid është duke përgatitur ofertë për sulmuesin e Portos Radamel Falcao ka njoftuar e përditshmja sportive spanjolle AS. Atletico do të ofron 25 milionë euro si dhe mesfushorin Eduardo Salvio për sulmuesin e Portos i cili shënoi 3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.849Z

Spanjë, ndalet Atletico Madrid

Ndalen kryesuesit e La Liga-s Atletico Madrid është ndalur në një barazim pa gola në "Vicente Calderon" ndaj Sevilla-s. Vendasit bënë të gjitha përpjekjet për të shënuar të paktën një gol në këtë ndeshje, por Sevilla është mbrojtur mirë dhe për rezultat ka arritur të marrë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.345Z

Reina refuzon Atletico Madridin

Nga Express më 28 qershor 2011 në ora 21:00 Portieri i Liverpoolit, Pepe Reina ka mohuar spekulimet rreth mundësisë së largimit të tij nga Anfield Road dhe transferimit në Atletico Madrid në vend të David de Geas. Reina, 28 vjeç, thuhej se mund të kalojë në Atletico, pasi De Gea t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.371Z

Luis Enrique, drejt Atletico Madridit

Nga Express më 12 maj 2011 në ora 16:17 Trajner i ardhshëm i Atletico Madridit do të jetë ish reprezentuesi spanjoll, Luis Enrique, sipas të përditshmes sportive spanjolle Marca. Marca ka njoftuar të enjten se Enrique, 41 vjeç, ka vendosur të pranojë ofertën nga Atletico, por kërko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama