Rezultate te kerkimit per termin: +Atleticon

Meta: total 282 / total_found 282 / time 0.000 / keyword[0] atleticon / docs[0] 282 / hits[0] 308 /
Inter, 10 milionë euro në sezon për të bindur Simeonen
  • 2017-04-25

Inter, 10 milionë euro në sezon për të bindur Simeonen

E ardhmja e Stefano Piolit tek Interi mbetet ende një mister, pavarësisht se drejuesit ziakltër nuk ia pranuar dorëheqjen trajnerit 51-vjecar, i cili praktikisht doli jashtë objektivave me humbjen 5-4 në fushën e Fiorentinës. Që nga tripleta e famshme e vitit 2010 me Mourinhon trajner, Inte

Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit
  • 2017-02-21

Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit

p styletext-align justifyBajern Leverkusen pret nenkampionet e Evropes Atletico Madridin me objektivin per te thyer tabune e 18-ave ku sjane kualifikuar asnjehere deri tani qe kur Champions League eshte me formatin e ri Madje ne kete faze kane pesuar humbje prej atyre te paharrueshmevebrbr p stylete

Suarez i merzitur qe do te mungoje ne finalen e Kupes
  • 2017-02-08

Suarez i merzitur qe do te mungoje ne finalen e Kupes

p styletext-align justifyBarcelona siguroi finalen e Kupes se Mbretit por do ta luaje sfiden e fundit pa sulmuesin e saj Luis Suarez i cili u ndeshkua me karton te kuq ne gjysme-finalen me Atleticon Sipas gazetes Marca nervat dhe kontestimet ndaj gjyqtarit Jesus Gil Manzanos dhane shenja te qarta se

Marca Simeone te ndjeke rrugen e Klopp te largohet nga Atletico
  • 2017-02-08

Marca Simeone te ndjeke rrugen e Klopp te largohet nga Atletico

p styletext-align justifyEliminimi nga Kupa e Mbretit mund t8217i kushtoje shume Diego Simeones te pakten keshtu thote ne nje analize te sajen gazeta Marca Duke krahasuar karakteristikat dhe situatat e argjentinasit me ato te Jurgen Klopp dhe periudhen kur drejtonte Dortmundin Marca thekson se mbase

Barça, 3 gola Bilbaos. Ngec Bayerni, 1-1 me Shalken; fiton Dortmund
  • 2017-02-05

Barça, 3 gola Bilbaos. Ngec Bayerni, 1-1 me Shalken; fiton Dortmund

Javë fatsjellëse për Barcelonën, që pasi fitoi në Kupën e Mbretit me Atleticon e Madridit, gjen sërish suksesin në kampionat kundër Athletic Bilbaos, që u mposht 3-0. Në Camp Nou, ekuilibrat i prishi Paco Alcacer që pas asistit të Neymar nga qendra e zonës coi në avantazh blaugranat

Barcelona nje hap larg finales ne kupe
  • 2017-02-02

Barcelona nje hap larg finales ne kupe

p styletext-align justifyBarcelona dhuroi spektakel ne sfiden e para gjysmefinale te kupes se Mbretit ne Spanje duke mposhtur Atleticon e Madridit 2 me 1 Katalanasit fituan ne fortesen e madrileneve duke hedhur nje hap te madh drejt sigurimit te finales Emocionet e perballljes ne Vinsente Kalderon

Finalja e Kupes se Mbretit shihet si shpetim sezoni per Simeonen
  • 2017-02-01

Finalja e Kupes se Mbretit shihet si shpetim sezoni per Simeonen

p styletext-align justifyNe 5 vite 5 trofe dhe me shume se 500 gola eshte ky bilanci i Diego Simeones i cili gjithsesi kete sezon ka prekur piken me te ulet te drejtimit te Atleticos se Madridit Los Rojiblancos kane shenuar nje rritje te padiskutueshme te nivelit te tyre qe prej ardhjes se argjentin