Rezultate te kerkimit per termin: +Atleticos

Meta: total 415 / total_found 415 / time 0.000 / keyword[0] atleticos / docs[0] 415 / hits[0] 495 /
Inter, 15 mln euro për të bindur Simeonen ose Conten
  • 2017-05-08

Inter, 15 mln euro për të bindur Simeonen ose Conten

Me humbjen e fundit me Genoan, kriza e Interit nuk po njeh kufij e në këto kushte edhe fati i Piolit duke i shkruar. Në fund të sezonit pritet largimi i trajnerit, ndërsa drejtuesit kinezë do të provojnë ta ringrejnë skuadrën duke nisur nga panika. 15 milionë euro në sezon, kjo është

No Pic available
  • 2017-05-04

Njihuni me 20 rekordet e përbindëshit Ronaldo

Cristiano Ronaldo është një përbindësh i vërtetë i golit. Sulmuesi portugez i Realit të Madridit shënoi 3 të tillë ndaj rivalëve të Atleticos, për të forcuar edhe më shumë legjendën e tij në fushat e gjelbërta. 32-vjeçari arriti në kuotën e 103 golave në karrierë në evenime

Inter, 10 milionë euro në sezon për të bindur Simeonen
  • 2017-04-25

Inter, 10 milionë euro në sezon për të bindur Simeonen

E ardhmja e Stefano Piolit tek Interi mbetet ende një mister, pavarësisht se drejuesit ziakltër nuk ia pranuar dorëheqjen trajnerit 51-vjecar, i cili praktikisht doli jashtë objektivave me humbjen 5-4 në fushën e Fiorentinës. Që nga tripleta e famshme e vitit 2010 me Mourinhon trajner, Inte

Champions League, sot zbulohen dy gjysmëfinalistet e para
  • 2017-04-18

Champions League, sot zbulohen dy gjysmëfinalistet e para

Champions League do të zbulojë mbrëmjen e së Martës dy skuadrat e para gjysëmfinaliste të këtij edicioni dhe vëmendjen kryesore e tërheq klasikja e futbollit Europian, Real Madrid-Bayern Mynih. Kampionët e Bundesligës pasi zhvilluan një pjesë të parë shumë të mirë në përballjen

Zidane qëndron te Reali, në stol edhe sezonin e ardhshëm
  • 2017-04-17

Zidane qëndron te Reali, në stol edhe sezonin e ardhshëm

Pak ditë më parë Zinedine Zidane në konferencën për shtyp përpara derbit të Madridit ndaj Atleticos, deklaroi se nuk ka programuar asgjë  për të ardhmen, pasi nuk e di nëse do të jetë ai trajneri i Realit edhe sezonin e ardhshëm. Por me Los Blancos që kryesojnë La Ligan dhe kanë h

Torres, përplasje brutale me kokë në Riazor (Foto & Video)
  • 2017-03-03

Torres, përplasje brutale me kokë në Riazor (Foto & Video)

Pamjet e minutave të ankthit në La Liga, po bëjnë xhiron e botës. Fernando Torres mbeti përtokë pa ndjenja pas një përballjeje të fortë, ku përplasi kokën në sfidën mes Deportivos dhe Atleticos së Madridit. Të gjithë lojtarët kuptuan menjëherë se bëhej fjalë për dicka të rë

Presidenti Real Madrid Perez flet per De Gean por mbron Navasin
  • 2017-02-10

Presidenti Real Madrid Perez flet per De Gean por mbron Navasin

p styletext-align justify8220Dikush po luan me De Gean8221 8211 keshtu ka deklaraur se fundmi Presidenti i Realit te Madridit Florentino Perez per portierin e Manchester United-it i cili vazhdon te perflitet per nje kalim te Los Blancos Per 26-vjecarin ish-portier te Atleticos se Madridit eshe perfo