Rezultate te kerkimit per termin: +Aty

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.598Z

Voskopojë, aty afër Vithkuqit...

Ditën që Kuvendi i Shqipërisë do të miratonte në Komisionin e Mbrojtjes edhe katër poligone të reja për asgjësimin e municioneve, më datën 16 qershor, i gjithë Shtabi i Brigadës së Logjistikës, me në krye gjeneral brigade Xhemal Gjunkshin, ndaj të gdhirë u nisën drejt Voskopojës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.906Z

Aty ku gjejmë dashurinë

“Saras” / Dhjetë rrëfimet më të bukura të dashurisë së të gjitha kohërave. Nga “Ana Karenina” te “Doktor Zhivago”, vijnë historitë fatale të librave që vazhdojnë të jenë më të lexuarat sot … Ato mund të shkrijnë zemrën tuaj,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.504Z

Të mirët janë aty

Nga Magdalena Ramohito Më jep njerëzit e duhur dhe nuk më intereson se çfarë organizate do më japësh. Gjëra të mira do të ndodhin. Më jep njerëzit e gabuar dhe nuk ka rëndësi se çfarë do të bësh me organizatën. Gjëra të këqija do të ndodhin- Colin Powell   Është mir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.957Z

Aty ku shpresa vdes

Share Nga Victor Meursault Nëse do të mund të bëhej një krahasim mes gjendjes së Shqipërisë së vitit 2005, kur socialistët dorëzuan pushtetin dhe asaj së sotmes së udhëhequr nga demokratët, nuk mund të përkufizohej më saktë se me kalimin nga një sistem i h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.532Z

FOTOT/ Snapchat, aty ku femrat nuk përmbahen

Snapchat ka vetëm pak muaj që është hapur. Por, ai është kthyer në një nga rrjetet e preferuara të femrave, ku postojnë foto të nxehta. Kjo, duke qenë se ai nuk ka asnjë kufizim.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.829Z

Deri aty...tek "Rana e hedhun"

Autori i Lajmit: red.Quhet “Rana e Hedhun”, pasi aty rëra (rana në gegënisht) është me bollëk jo vetëm në breg të detit, por ka mbuluar dhe një sipërfaqe të madhe të malit të Rrencit, përgjatë vijës bregdetare Shëngjin-Velipojë. Rreth 3- 4 kilometra larg Shëngjinit, Rana e He

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.940Z

Gotze Luaj aty ku do trajneri

Mario Gotze është shprehur se është i lumtur tek Bayern Munchen dhe ka shtuar se është i gatshëm të luajë aty ku dëshiron trajneri Pep Guardiola. Lojtari i kombëtares gjermane luajti si një sulmues i fshehur në fitoren 2-0 t&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama