Rezultate te kerkimit per termin: +Aty

Meta: total 1000 / total_found 88984 / time 0.035 / keyword[0] aty / docs[0] 88984 / hits[0] 130731 /
Vrasësi shqiptar pas dëbimit në 2009, i rikthehet jetës në Angli
  • 2017-02-13

Vrasësi shqiptar pas dëbimit në 2009, i rikthehet jetës në Angli

Vrasësi shqiptar Selami Çokaj 43 vjeç edhe pse u dëbua është rikthyer sërish në Mbretërinë e Bashkuar, madje është edhe pronar i një lavazhi makinash. Selami Çokaj ka qenë në listën e më të kërkuarve të Interpolit dhe ai ishte dëbuar nga Britania në vitin 2009 dhe i ishte ndal

Noizy përjashton Encën nga OTR
  • 2017-02-13

Noizy përjashton Encën nga OTR

Ka ndodhur një përleshje mes dy artistëve më në zë të ShoWbizit shqiptar. Ata të dy të njohur për hitet e veta janë pjesë e një grupi. Bëhet fjalë për Noizyn dhe Encën. Pas intervistës së Encës në Prive, Noizy ka shpërthyer duke postuar një foto të zezë në Instagram dhe ka

No Pic available
  • 2017-02-13

Jeta e vështirë e Elidës, shqiptares që plagosi të birin dhe vrau veten

Elida Zero, gruaja shqiptare që kreu aktin fatal të plagosjes së djalit dhe vetëvrasjes kishte kaluar një jetë plot peripeci. Mediat italiane shkruajnë se prej vitesh, 35-vjeçarja Elida Zero, ishte ndjekur nga mjekët dhe kuruar për depresion. Ajo kishte jetuar së fundmi në Francë bashk

No Pic available
  • 2017-02-13

Intervista/ Jeta e re e Silvana Braçes dhe nostalgjia për televizionin

Silvana Braçe një nga figurat më të dashura, ndonëse nuk është më pjesë e medias ajo është ende shumë aktive. E kjo nuk ka se si të jetë ndryshe kur punën e bën me dashuri. Silvana tregon detaje nga jeta e saj e përditshme, familja dhe puna. Ajo nuk ngurron të tregojë se kudo ku s

E vërteta e gjyqeve për dashurinë e Bujar Lakos. Si e sulmoi ish-e dashura
  • 2017-02-13

E vërteta e gjyqeve për dashurinë e Bujar Lakos. Si e sulmoi ish-e dashura

Klithmë nga qielli, nga shpirti, gjithë ajri më merr frymën, ka ikur Bujo! Lajm i dhimbshëm, therës, që ne miqtë, si dhe familja, e kemi të papërballueshëm. Ikja e Bujos ishte apeli më i fuqishëm për respektin ndaj artit të ekranit shqiptar. Secili nga ne do të dëshironte të ik

Hueyda El Saied: Si zv.ministri i Brendshëm më ndau nga babai, e pashë pas 16 vitesh
  • 2017-02-12

Hueyda El Saied: Si zv.ministri i Brendshëm më ndau nga babai, e pashë pas 16 vitesh

Sot në emisionin Xing me Ermalin ishte e ftuar balerina, këngëtarja dhe vajza e ekranit Hueyda El Saied, ku ka folur për prejardhjen, fëmijërinë dhe familjen e saj. Hueyda El Saied nuk ka nguruar të tregojë detaje lidhur me prejardhjen e saj. E pyetur nga Ermali, se si është historia ajo

Rrëfimi i Silvana Braçes: Ja me çfarë merrem tani
  • 2017-02-12

Rrëfimi i Silvana Braçes: Ja me çfarë merrem tani

Silvana Braçe një nga figurat më të dashura të medias sonë, ndonëse nuk është më pjesë e medias, është ende shumë aktive. E kjo nuk ka se si të jetë ndryshe kur punën e bën me dashuri. Silvana tregon për suplementin e gazetës Shekulli detaje nga jeta e saj e përditshme, fami