Rezultate te kerkimit per termin: +Atyre

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.212Z

Kushtuar atyre që vdiqën njerëz, atyre që qëndruan njerëz

  Në mendjet e njerëzve ka plot emra që janë fiksuar e që s`harrohen lehtë, për faktin e thjeshtë që me punën që bënë, ndryshuan fatet e kombeve të tyre. Për mirë a për keq, patriotë a diktatorë, këtë e tregojnë veprat që lënë pas. Bustet e heronjve zënë vendet më t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.131Z

Shteti ku numri i atyre që nuk besojnë në Zot ua kalon atyre që besojnë

Numri i norvegjezëve që thonë se nuk besojnë në Zot ka arritur rekordin e të gjitha kohërave dhe i ka eklipsuar ata që besojnë për herë të parë, sipas asaj që raportohet. Një anketë vjetore të cilës i janë përgjigjur 4,000 norvegjezë ka treguar se ata që janë përgjigjur me "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.898Z

Mes atyre pak premtimeve

Nga Alqi Koçiko   Shpesh revista Klan i kushton një hapësirë të veçantë temave dhe problematikave të sportit. Nuk është thjesht joshja dhe simpatia që tërheqin këto tema ndër lexues, arsyeja e kësaj vëmendjeje. Natyrisht që përballë çështjeve më prioritare dhe problemat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.454Z

Obama:Përkrah atyre që kërkojnë drejtësi në Iran

Presidenti amerikan, Barack Obama siguroi dje se SHBA do të qëndronte "përkrah atyre që kërkojnë drejtësi në mënyrë paqësore në Iran, në një intervistë dhënë kanalit televiziv CBS News.Ndërkohë që po e pyesnin nëse kishte një mesazh për manifestuesit iranianë që kontest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.136Z

Rama: Turp atyre qe cenojne familjen

Kryetari i Partise Socialiste ka reaguar per here te pare ne lidhje me akuzat e mazhorances per jeten e tij familjare. Edi Rama beri apel ne “Top Story” qe t’i jepet fund kesaj politike ku cenohet gjeja me e shtrenjte per shqiptaret, familja. “Flasin per familjen,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.812Z

Harasani ironizon ambasadorët: Tu hiqet imuniteti edhe atyre

Share Deputeti socialist, Andis Harasani, ka ironizuar ambasadorët në vendin tonë, në lidhje me përfshirjen e tyre në diskutimet për heqjen e imunitetit të zyrtarëve të lartë. Harasani thotë se është dakord për heqjen e imunitetit, por vetëm në rast se u hiqet edhe ambasadorëve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.736Z

FOTOT/ Normale që dikush të tërbohet para atyre femrave

Nuk është çudi që dikush të tërbohet përpara ushtrisë së femrave më të famshme dhe më seksi në planet. Mbrëmjen e të hënës, Nju Jorku u mbush me femrat më të bukura në botë, që merrnin pjesë në ceremoninë e Met Gala. Por ky ekzibicionist vendosi që të zhvishet për të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama