Rezultate te kerkimit per termin: +Audi

Meta: total 1000 / total_found 2361 / time 0.001 / keyword[0] audi / docs[0] 2361 / hits[0] 3339 /
Përgjaket rruga Shkodër-Bushat/ Dy gra vdesin në aksident, 5 të plagosur (EMRAT)
  • 2019-04-10

Përgjaket rruga Shkodër-Bushat/ Dy gra vdesin në aksident, 5 të plagosur (EMRAT)

Aksi rrugor që lidh Shkodrën me Bushatin është përgjakur mesditën e sotme, pasi në një aksident të rëndë kanë humbur jetën dy femra. Nga përplasja e një mjeti tip Mitsubishi me një mjet Audi në afërsi të fshatit Melgushe,  kanë mbetur të të plagosur edhe 5 persona të tjerë.

Vrasësit e Jurgen Kurtit mohojnë njëri-tjetrin: Na bënë shokë me dhunë në qeli
  • 2019-03-28

Vrasësit e Jurgen Kurtit mohojnë njëri-tjetrin: Na bënë shokë me dhunë në qeli

Tre të rinjtë, arrestuar si pjesë e grupit që ekzekutuan Jurgen Kurtit më 18 mars në rrugën Zef Jubani, do të qëndrojnë në burg deri në përfundim të hetimeve. Në një seancë me dyer të mbyllur me kërkesë të prokurorisë për shkak të sekretit hetimor, Gjykata Penale ka caktuar

Tre në burg, zbulohet vrasësi me mbiemër të ndryshuar i Nardi Polisë (EMRI)
  • 2019-03-27

Tre në burg, zbulohet vrasësi me mbiemër të ndryshuar i Nardi Polisë (EMRI)

Tre të arrestuarit si bashkëpunëtorë në vrasjen e biznesmenit 32-vjeccar Ferdinand Polia, janë lënë sot në burg nga Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër. Dy vëllezërit Gilbert Toma dhe Kleandro Toma, kanë ndihmuar së bashku me Alfred Martinin, vëllain e këtij të fundit, që rez

Tre në burg, zbulohet vrasësi me mbiemër të ndryshuar i Nard Polisë (EMRI)
  • 2019-03-27

Tre në burg, zbulohet vrasësi me mbiemër të ndryshuar i Nard Polisë (EMRI)

Tre të arrestuarit si bashkëpunëtorë në vrasjen e biznesmenit 32-vjeccar Ferdinand Polia, janë lënë sot në burg nga Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër. Dy vëllezërit Gilbert Toma dhe Kleandro Toma, kanë ndihmuar së bashku me Alfred Martinin, vëllain e këtij të fundit, që rez

No Pic available
  • 2019-03-26

Një killer me pagesë vrau Nardin e Bujtinave, dëshmojnë bashkëpunëtorët

Policia e Shkodrës ka zbardhur detaj të reja nga ekzekutimi i biznesmenit 32-vjeçar, Ferdinand Polia, i njohur si pronar i një bujtine në fshatin turistik të Thethit. Sipas policisë 27-vjeçari me iniciale K.S, që është shpallur në kërkim, rezulton të jetë vrasës me pagesë. Ndërkoh

Kush janë vëllezërit që ndihmuan në vrasjen e Nardit të Bujtinave (FOTO)
  • 2019-03-26

Kush janë vëllezërit që ndihmuan në vrasjen e Nardit të Bujtinave (FOTO)

Ekzekutimi në pritë shumë pranë Urës së Mesit në Shkodër, i biznesmenit Ferdinand Polia, po shkon drejt zbardhjes së plotë nga Policia e Shkodrës, pasi tashmë janë arrestuar tre bashkëpunëtorë në krim dhe është identifikuar autori. Ai është shtetasi K.S., 27-vjeç që dyshohet t

Kufiri me Greqinë/ Kapen 63 kg marijuanë, pranga 2 shqiptarëve (FOTO)
  • 2019-03-21

Kufiri me Greqinë/ Kapen 63 kg marijuanë, pranga 2 shqiptarëve (FOTO)

Një sasi e konsiderueshme lënde narkotike, e nisur nga Shqipëria është kapur sot në Kozani të Greqisë. Mësohet se 63 kilogramë marijuanë janë kapur sapo kanë kaluar kufirin greko-shqiptar dhe transportoheshin me një automjet tip Audi.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama