Rezultate te kerkimit per termin: +Aug

Meta: total 47 / total_found 47 / time 0.000 / keyword[0] aug / docs[0] 47 / hits[0] 58 /
Historia e Trëndafiles, gruaja gjermane e presidentit Nishani
  • 2016-10-06

Historia e Trëndafiles, gruaja gjermane e presidentit Nishani

Nga Bashkim Trenova Haxhi Lleshi ka qenë presidenti apo kryetari i dytë i Presidiumit të Kuvendit Popullor. Presidenti i parë, i zgjedhur në 12 janar të vitit 1946, ka qenë Omer Nishani. Ai qëndroi në këtë post deri në 31 korrik 1953. Me Omer Nishanin nuk jam takuar ndonjëherë. Di se n

No Pic available
  • 2016-08-27

Foto-Video/ Moskë, zjarr në një shtypshkronjë, vdesin 17 persona

Foto 1 nga 1 Një zjarr i madh ka përfshirë një makazinë të një shtypshkronje në rrugën "Altufjevo" në Veri-Lindje të kryeqytetit rus, Moskë, ndërsa mësohet se kanë vdekur 17 persona. Siç shkruar agjencia "TASS", personat që kanë ndërruar jetë janë personeli që punonte

No Pic available
  • 2016-08-24

Nuk ka më të fortë se Soni Malaj!

Soni Malaj është një nga këngëtaret më ëngjëllore shqiptare. Megjithatë, pasi të shihni këtë video mund të ndryshoni mendje. 34 vjeçarja ka postuar një klip në Instagram ku shfaqet me e fortë se kurrë teksa stërvitet e bën boks. A video posted by SN AAJ (@soni_malaj) on Aug 2

Aurela Hoxha shfaq format trupore
  • 2016-08-23

Aurela Hoxha shfaq format trupore

Aurela Hoxha njihet për fizikun e saj mahnitës. Edhe këtë herë ish miss Shqipëria ka kënaqur fansat e saj teksa ka postuar foto e video nga pushimet e saj në lnstagram. E veshur me bikini, Aurela ka shfaqur linjat e saj në formë. A video posted by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on Aug 22

Dua Lipa feston sot ditëlindjen në mënyrën më të veçantë
  • 2016-08-22

Dua Lipa feston sot ditëlindjen në mënyrën më të veçantë

Dua Lipa feston sot ditëlindjen e saj të 21. Këngëtarja me famë ndërkombëtare është zgjuar këtë mëngjes në qytetin e të dashuruarve, në Venecia të Italisë me shampanjë dhe një tortë. Padyshim që kjo ishte supriza e të dashurit të saj të zemrës Isaac Carew, të cilën Dua e k

No Pic available
  • 2016-08-19

Bebe Rexha në pishinë pa bikini

Bebe Rexha po punon për videoklipin e këngës së saj më të fundit In the name of love, një bashkëpunim ky me Martin Garrix. Këngëtarja shqiptare ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një pjesë nga xhirimet e klipit. Ajo shfaqet në pishinë e veshur me rroba, dhe jo me bikini siç d

No Pic available
  • 2016-08-19

Luana Vjollca e lumtur pranë

Ne njohim vetëm Marinën dhe Luanën, por pjesë e familjes Vjollca janë dhe dy motrat e tjera Lira dhe Marseda. Luana ka publikuar së fundmi një video të shkurtër në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqet duke puthur motrën e madhe Lirën. “Gjithmone kaq e lumtur afer saj..Lali im&