Rezultate te kerkimit per termin: +Aurela +Gace

Meta: total 142 / total_found 142 / time 0.000 / keyword[0] aurela / docs[0] 1586 / hits[0] 3027 / keyword[1] gace / docs[1] 227 / hits[1] 332 /
No Pic available
  • 2017-12-20

Shqiptarë dhe të huaj, këta janë të ftuarit specialë të Festivalit të Këngës

Festivali i 56-të i Këngës në Radio Televizionin Shqiptar, pritet të ngjitë në skenë emra të njohur të muzikës shqiptare ndër vite. E kemi fjalën për të ftuarit specialë që do të na shoqërojnë në tre netët e festivalit, përkatësisht në datat 21, 22 dhe 23 dhjetor. Të ftuari

No Pic available
  • 2017-08-05

Fifi për Aurela Gaçen: Më ka dhënë shumë stres

Këngëtarja kosovare që ka hyrë fuqishëm në treg për këtë sezon veror, ka qenë e ftuar në 1 Kafe me Labin ku ka treguar për eksperiencën e bashkëpunimit të saj me Aurela Gacen. Është diva e muzikës live. Më ka dhënë shumë stres me këngën dhe me tekstin. Cdo fjalë që shkruja

No Pic available
  • 2017-07-29

Aurela Gace dhe Fifi kanë rradhë sot me Snuk

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe dhe Fifi do të sjellin sot bashkëpunmin e parë midis tyre. Dyshja e famshme do të vijë me Snuk dhe lajmërimin e kanë bërë në rrjetin social Instagram por nuk dihet ende orari se kur kënga, që pa dyshim do të jetë një sukses i madh, do të publikohet.

No Pic available
  • 2017-07-29

Shpërthejnë Fifi dhe Aurela Gaçe: Sot do djegim vendin

Këngëtarja shqiptare, Aurela Gace ka sjellë projektin e ri muzikor Snuk në bashëkpunim me artisten Filloreta Raci, e njohur si Fifi. Ato kanë ardhur me një këngë ritmike për këtë sezon veror, që bazohet në karakterin e tyre. Sot do djegim vendin, është një pjesë e tekstit të shkru

No Pic available
  • 2017-07-19

Këngëtarja shqiptare: Mos e lër kundërshtarin të marrë frymë, bjeri brinjëve

  Këngëtarja shqiptare, Aurela Gace është ndër figurat më të njohura të artit, që di si ta marrë vëmendjen e duhur. Këtë herë, ajo ka publikuar një video në rrjetin social, Instagram ku shihet duke ushtruar në palestër. Përshkrimi i saj është ai që ka shkaktuar të qeshura

Aurela Gace rikthen format trupore 6 muaj pas lindjes së vajzës
  • 2017-06-10

Aurela Gace rikthen format trupore 6 muaj pas lindjes së vajzës

Këngëtarja e njohur Aurela Gace ka vetëm 6 muaj që ka sjellë në jetë vajzën e saj të dytë dhe po i rikthen format e saj tupore në mënyrë të shpejtë. Me anë të një postimi në faqen e saj në Facebook këngëtarja ka thënë se gjatë shtatëzanisë kishte fituar 25 kg ndërsa deri

No Pic available
  • 2017-05-15

Aurela Gace shpërthen përsëri me këngën e Eurovision

Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe ka qenë e ftuar në emisionin Euro-beat ku ka treguar edhe një herë talentin e saj duke prezantuar zërin e saj shpërthyes me Kënga ime. Një projekti i tillë është prezantuar nga ajo në vitin 2010, ku ishte konkurente për Eurovision. Ajo i është kthye