Rezultate te kerkimit per termin: +Aurela

Total: 1587
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.067Z

Aurela, mblidhe bur(r)in!

Nga Bledi Mane Aurela Basha eshte gruaja e Lul Bashes. Duke qene labe tepelenase me origjine dhe posesive ne gjeneze, e gjuajti dhe e zgjodhi per burre kete dallkaukun e Xhelal Bashes. Luli, mbahet mend si djali i gjate dhe shalngjitur i lagjes se Medresese ne Tirane qe kurre nuk luante me cunat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.688Z

Aurela në nostalgji

Këngëtarja Aurela Gace ka zgjedhur ka ndarë me miqtë e saj disa foto të së kaluarës që nga vegjëlia e saj por ajo që ka tërhequr vëmendjen më shumë ishte një fotografi me kompozitorin Adi Hila. Aurela shkruan se modeli i fl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.307Z

Eurovizion, dështon Aurela Gaçe

Shqipëria nuk ka mundur dot që të arrijë në finalen e Eurovizionit. Këngëtarja Aurela Gaçe është eliminuar në gjysëmfinale, duke mos arritur dot që të renditej në 10 vendet që të çonin në finale. Ajo u paraqit me këngën Feel The Passion, e cila kishte marrë disa vlerësime, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.398Z

Edhe Aurela provon aktrimin

Është kthyer në modë tashmë që personazhe të ndryshëm interpretojnë pjesë në film. Albana Osmani, Dafina Zeqiri e së fundi edhe Aurela Hoxha. Ishte ajo vetë që ka kinfirmuar këtë lajm nëpërmjet rrjetit Instagr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.563Z

Aurela Gaçe është shtatzënë

Pavarësisht se nuk arriti sukses në Eurovizion, Aurela Gaçe ka një motiv të madh për tu gëzuar: është shtatzënë. Këtë gjë, këngëtarja e ka pohuar vetë në faqen e saj zyrtare në Facebook. Sepse kam një engjël brenda qenies time që po rritet përditë dhe këndoi duet më mamin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.120Z

Aurela e dashuruar

Nga Express më 25 prill 2011 në ora 11:01 Këngëtarja që do të përfaqësojë më 10 maj Shqipërinë në Eurosong, me këngën e saj “Feel the passion”, Aurela Gaçe, ka pranuar se është e dashuruar. Për këngëtaren labe është shkruar pak ditë më parë se ka krijuar një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.262Z

Aurela Gace eshte bio

0 brbr brbrTrajtimet bio shpesh merren si forme ngushellimi per te gjitha ato femra te cilave buxheti nuk ua lejon te blejne kremrat me te shtrenjte apo te shkojne tek dermatologubr Por kur mesojme se sekreti i bukurise se kengetares Aurela Gace eshte vetem nga trajtimet bio fillojme tI marrim me s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama