Rezultate te kerkimit per termin: +Ausburgut +Ndersa

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] ausburgut / docs[0] 18 / hits[0] 28 / keyword[1] ndersa / docs[1] 72710 / hits[1] 106839 /
Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit
  • 2017-02-21

Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit

p styletext-align justifyBajern Leverkusen pret nenkampionet e Evropes Atletico Madridin me objektivin per te thyer tabune e 18-ave ku sjane kualifikuar asnjehere deri tani qe kur Champions League eshte me formatin e ri Madje ne kete faze kane pesuar humbje prej atyre te paharrueshmevebrbr p stylete

Kamerat e Augsburgut ne Tirane
  • 2008-10-23

Kamerat e Augsburgut ne Tirane

Muzike klasike me pjese nga autore te njohur te kesaj gjinie kane ofruar ne TKOB “Kamersolistet e Augsburgut”. Nje formacion gjerman ky, me instrumentiste nga disa orkestra, qe kohen e tyre te lire ia kane dedikuar serish muzikes. Mes tyre edhe violinisti shqiptar Markeljan Ko