Rezultate te kerkimit per termin: +Ausburgut +Ndersa

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.448Z

Kamerat e Augsburgut ne Tirane

Muzike klasike me pjese nga autore te njohur te kesaj gjinie kane ofruar ne TKOB “Kamersolistet e Augsburgut”. Nje formacion gjerman ky, me instrumentiste nga disa orkestra, qe kohen e tyre te lire ia kane dedikuar serish muzikes. Mes tyre edhe violinisti shqiptar Markeljan Ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.363Z

Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit

p styletext-align justifyBajern Leverkusen pret nenkampionet e Evropes Atletico Madridin me objektivin per te thyer tabune e 18-ave ku sjane kualifikuar asnjehere deri tani qe kur Champions League eshte me formatin e ri Madje ne kete faze kane pesuar humbje prej atyre te paharrueshmevebrbr p stylete

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama