Rezultate te kerkimit per termin: +Austriapremton

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.388Z

Rama takim me Fischer, Austriapremton mbështetje drejt BE

VJENË - Kryeministri Edi Rama, po zhvillon një vizitë në Austri, ku është takuar edhe me presidentin Heinz Fischer. Gjatë takimit mes tyre, është diskutuar për ndihmën që ka dhënë Austria për Shqipërinë dhe ndihmën që do japë.Kryeministri Rama dhe Presidenti Fischer kanë bisedua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama