Rezultate te kerkimit per termin: +Aut

Total: 197
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.844Z

Nunc aut numquam Z.Basha!

Nga Keti Bazhdari   Po shpejtoj të shkruaj këtë artikull, në vigjiljen e takimit më të rëndësishëm që është mbajtur në këto 25 vjet në Shqipëri. Kryetarit të qeverisë shqiptare, Z. Edi Rama, atij që ngriti shpresat e shqiptarëve dhe fitoi besimin e shumicës së tyre për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.082Z

Call Center-t, sipërmarrësi italian: Takova një ministër, ishte aut

Sipërmarrësi italian në Shqipëri Roberto Caparrotta i ftuar në Ekopolitikë, tha se kishte takuar një ministër dhe ai ishte aut në lidhje me ligjin italian për Call Center-at, që sipas tij do të ketë pasoja të mëdha në Shqipëri. Pyetjes së gazetares Aurora Sulçe se si kishin reagua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.258Z

Nunc aut nunquam Z.Basha!

Nga Keti Bazhdari Po shpejtoj të shkruaj këtë artikull, në vigjiljen e takimit më të rëndësishëm që është mbajtur në këto 25 vjet në Shqipëri. Kryetarit të qeverisë shqiptare,Z. Edi Rama, atij që ngriti shpresat e shqiptarëve dhe fitoi besimin e shumicës së tyre për të rind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.726Z

Stakohen linjat, black-aut për disa minuta

 Një avari në linjën e interkonjeksionit me Kosovën, është bërë shkak që i gjithë vendi të mos ketë energji elektrike për disa minuta me radhë. Konkretisht, dje në orën 09:15 minuta u stakua linja e interkonjeksionit Fierzë-Prizren,  si pasojë e mbingarkesës në rrjet. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.300Z

O Cezar, ose hiç fare ( Aut Caesar aut nihil)

04-02-2012 / Nga Kostaq Xoxa Në një datëlindje miqsh që në shkollë të mesme, të mbledhur në një restorant për datëlindjen e njërit prej nesh, disa prej tyre u kishte bërë përshtypje një libër, të cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.482Z

Berisha: Tahiri kërkoi black aut në Lazarat, policët e uritur po plaçkitin fshatin

TIRANE- Ish-kryeministri Berisha e cilësoi një operacion kaotik, aksionin e policisë në Lazarat. Në një konferencë për gazetarët, Berisha tha se ministri Tahiri kërkoi black aut në Lazarat, ndërsa policët e uritur po përmbysin dhe plaçkisin fshatin. “Mos të kërcënohen bano

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.444Z

Bundesliga, Bajern poker dhe në vend të dytë        

Bavarezët e drejtuar nga tekniku Van Gal përsërisin formën e mirë që po kalojnë javët e fundit. Pas fitores 4-1 po në transfertë ndaj Juventusit, viktima e radhëz ishte Bokumi i cili mundet thellë 1-5 në shtëpi. Me poshte po japim rezultatet e ndeshjeve te tjera te luajtura ne javen e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama