Rezultate te kerkimit per termin: +Automatic

Meta: total 60 / total_found 60 / time 0.000 / keyword[0] automatic / docs[0] 60 / hits[0] 61 /
Tenton të vrasë bashkëshorten policie, arrestohet 54 vjeçari
  • 2017-04-12

Tenton të vrasë bashkëshorten policie, arrestohet 54 vjeçari

Policia e Krujës parandalon një krim brenda familjes. Blutë kanë vënë në pranga shtetasin Genci Boja 54 vjeç, banues në Krujë. Sipas policisë, Boja mesditën e ditës së sotme, për motive të dobëta, ka tentuar të vrasë me armë zajrri tip automatik, bashkëshorten e tij, shtetasen L

Si do funksionojnë matësit inteligjentë për leximin e energjisë
  • 2016-08-24

Si do funksionojnë matësit inteligjentë për leximin e energjisë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike po implementon një sistem të ri shërbimesh, që kanë të bëjnë me matësit inteligjentë. Mësohet se është hapur një tender prej 468 milionë lekësh të vjetra për këtë shërbim, ndërsa hapja e ofertave do të bëhet më 15 shtator. S

No Pic available
  • 2016-08-12

Kanos me automatik ish-bashkëjetuesen dhe familjarët e saj, arrestohet

Policia e Fierit parandalon një krim brenda familjes. Një 42-vjeçar ka rënë në pranga për kanosje me armë zjarri të ish-bashkëjetueses dhe familjarëve të saj. Policia thotë se si rezultat i informacionit të marë në kohë dhe ndërhyrjes së menjëherëshme nga shërbimet e Komisariat

No Pic available
  • 2016-07-29

Kanabis, automatik dhe fishekë, arrestohen 2 persona në Malësinë e Madhe

Në Malësinë e Madhe është finalizuar operacioni Waiting duke arrestuar 2 persona, të cilëve iu sekuestruan pranë banesës së tyre një sasi prej 866 rrënjë kanabis. Policia ekzekutoi urdhër arrestet për S. Curraj dhe N. Botinaj. Po ashtu në cilësinë e provës materiale iu sekuestruan

Zbardhet vrasja në Durrës, 39 vjeçari u qëllua me 15 plumba,Policia: Viktima e njihte autorin
  • 2016-05-09

Zbardhet vrasja në Durrës, 39 vjeçari u qëllua me 15 plumba,Policia: Viktima e njihte autorin

Zbardhen të tjera detaje për ekzekutimin në Durrës të 39 vjeçarit Shpëtim Shala.  Burime nga policia pohojnë se 39-vjeçari disa ditë më parë ka patur konflikt me një person, emri i të cilit nuk bëhet i ditur. Pas kryerjes së ekspertizës mjeko-ligjore për 39-vjeçarin Shalën, jan

No Pic available
  • 2016-03-15

Rama: Ata që humbën miliardat në Lazarat sulmojnë me maskat e politikës dhe medias

Kryeministri Edi Rama mbron ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri dhe reformën në polici pa rezultatet e të cilës Shqipëria nuk do të kishte marrë statusin e vendit kandidat. Duke mbajtur fjalën në Pallatin e Kongreseve ku u zhvillua aktiviteti për aplikimet e reja në Akademinë e Policis

No Pic available
  • 2016-02-25

Bulqizë, grabitet arka e pensionistëve në Zerçan, hajdutët marrin 1 mln lekë

Dy persona të armatosur kanë grabitur arkën e pensionistëve në Zerçan. Sipas policisë, personat e armatosur dhe të maskuar kanë mundur të grabisin 1 milionë lekë. Sipas policisë personat e armatosur kanë qëlluar 8 herë me automatic brenda arkës dhe në oborrin e ish-komunës Zercan,