Rezultate te kerkimit per termin: +Autori

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.210Z

Devoll, identifikohet autori masakres

Identifikohet autori i dyshuar i vrasjes se dy vellezerve dhe plagosjes se nje tjetri ne fshatin Vidohove te Devollit rreth mesdites se sotme. Policia ka shpallur ne kerkim shtetasin Besim Karaj, i cili dyshohet se e ka kryer krimin per motive xhelozie.Deshmitaret e ngjarjes se rende thon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.849Z

Autori zbulon: Batmani është homoseksual

Share Ai është një nga superheronjtë më të mëdhenj në botë. I fortë, plot sekrete, i pashëm dhe mesa duket homoseksual. Në botimin e majit të Playboy, autori i sagës Batman, Grant Morrison, 52 vjeç, thotë se Batman nuk pëlqen gratë. Ishte përfolur më parë se Batman e Robin ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.752Z

Kur paguan autori

 Nga Ardian Vehbiu   Para disa javësh, një gazetë online botoi, pa lejen time, shkrimin Tradhtia e besnikëve, të marrë nga blogu Peizazhe të fjalës. Ky shkrim u përcoll nga një numër i madh komentesh, ku kombinohej egërsia ndaj autorit me moskuptimin e ndonjëherë shpërfillj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.551Z

Vrasja në Lezhëvetëdorëzohet autori

LEZHË- Vetëdorëzohet në polici autori i vrasjes së 25 vjecarit, Fabian Nikaj mbrëmjen e së enjtes në qytetin e Lezhës. Burime nga policia bëjnë të ditur se autori Erind Mrruku, 23 vjec është dorëzuar në polici mbrëmjen e sotme. Nikaj u ekzekutua në orët e vona të mbrëmjes së dj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.674Z

Elbasan, identifikohet autori i krimit

është identifikuar autori i krimit të rëndë që tronditi mëngjesin e sotëm qytetin e Elbasanit. Sipas njoftimeve të policisë lokale, autori është shtetasi Indrit Llambraj, 19 vjec nga qyteti i Vlorës. Sipas burimeve, pas kryerjes së krimit ai ka vrarë veten gjatë ndjekjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.745Z

Plagosi 34-vjeçarin, identifikohet autori

Identifikohet autori, i cili plagosi një nga vëllezërit Allushi rreth 15 ditë më parë. Atentati ndodhi në orët e para të mëngjesit, kur Shpendi Allushi po kalonte pranë xhamisë në rrugën "Myslym Keta". Burimet zyrtare të policisë së Tiranës bënë të ditur se specialistët e seksi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.144Z

Suedi identifikohet autori i sulmeve

Prokuroria suedeze ka arritur te percaktoje me nje siguri prej 98 identitetin e sulmuesit vetvrases i cili ishte autori i sulmit te se shtunes ne Suedi. Autori ishte Taimur Abdulvahab 28 vjec i lindur ne Irak qytetar suedez i cili ka jetuar perkohesisht ne Britani. Abdulvahab ishte pronari i makin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama